Doğum kilolari !!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ccalikusu tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar doğum yapalı 2 ay 10 gün oldu doğumdan kalan fazla 5 kilom vardı ama emzirirken kilo aldım 2 kilo daha aldımkafamçokkarıştı şuan 67 kiloyum herkes emzirdiğim için 6 ay içinde verebileceğimi söylüyor... diyetide 6 ay dolmadan yapmak istemiyorum önereceğini pratik kilo almama bilgileri varsa verin ... il ayında yemeği ve tatlıyı biraz abartmıştım şimdi yemem normale döndü ne olur bilmem bi çok kişi vücudumun hala şiş olduğunu 6 aydan sonra iyice zayıflamaya başlıyacağımı söylüyor ama hayırlısı önerileriniz ve başından bu konu ile ilgili olay geçen varsa yazsın lütfennn:a015:

2. 18 Ağustos 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ah ah ne dertliyim o kilolardan banim nerdeyse 14kilo fazlam var kiyafetlerim olmuyor 4ay olucak nerdeyse inan 100gr 100gr veriyorum azicik kacirsan yarim kilo aliyorum deli olucam ya nasil gidicek bilmiyorum adette olmadim onunda etkisi var vallahi kendime guvenimi kaybettim aynalara bakmak istemiyorum midem bulaniyor Allahtan sadece catlagim olmadi birde o olsa tuz biberdi yani.........

4. 19 Ağustos 2008
  5. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    doğumdan çıkınca tartıldım sadece 4 kilo fazlam vardı..bir ay içinde oda gitti..kızımı emzirirken deli gibi yedim..ben yedikçe o emdi..ne kilo aldım nede verdim..şimdi ise eski halimden daha zayıfım...

6. 19 Ağustos 2008
  7. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bu olay biraz bilinçaltı ile ilgili galiba Kimisi emzirirken kilo vereceğine inanmış ve vermişler. Ben doğumdan sonra kilo vermeyi bırak 5 kilo daha aldım. Ama yerken hep kilo alacağım aklıma gelirdi aldım da. Hani derler ya su içsem yarıyor. O inançla içersen suda yarıyor.
    Zaten zayıftım göbek dışında fazla kilomdan rahatsız değilim. Psikolojikmidir nedir 2 aydır regl oluyorum göbeğim hala var ama eskiye göre birazcık erimiş gibi kilom ısrarla aynı ...

8. 19 Ağustos 2008
  9. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim de 4 kilo kaldı fazlam 61im şuan.takmıyorum ama hoş bu aralar bişiy yiyemiyorum sütümde az ama sütümün çoğalması için şişmanlığı bile göze alırım yeterki sütüm artsın

10. 19 Ağustos 2008
  11. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğumdan sonra 14 kilo verdim. şuan 60 kiloyum ve 6-7 kilo fazlam var.öyle çok yiyorum ki kilo almıyorum ama vermiyorum da. takıldı kaldı bu kilo.napalım yemesemde olmuyor işte.midem bulanıyor,açlıktan başım dönüyor.6 ayın geçmesini bekliyorum.ondan sonra yediklerime dikkat edicem.işe başlayınca da koşuşturmacadan gider biraz biraz.

12. 19 Ağustos 2008
  13. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben 72 ile doğuma girdim:CüvCüv: çıktığımda 65 kilo idim. 1 hafta icinde 62 ye düştüm gel zaman git zaman hep aynıydım geçen hafta misafir çok geldi koşturmaca tam yemeğe oturuyoruz kızım bende emecem banane diyo bişey yiyemedim tartıya bi çıktım 58 gösteriyo :1shok: ama gayret etsem daha da veririm lakin açlıktan ölüyorum dayanamıyorum cokacimcoook yeniden misafir mi çağırsam ne :jeyyar:
    ama hala 10 kilo fazlam var ve eski kıyafetlerim olmuyor. vücudumu hiç beğenmiyorum

Son düzenleme: 19 Ağustos 2008
  14. 19 Ağustos 2008
  15. baby_face

baby_face Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar nediyosunuz siz ya birde benim hikayeme bakın
    63 kilo hamile kaldım 101 kilo ile doğuma girdim tam 38 kilo kabus gibi şuan 78 kiloyum yani 3 ayda 23 kilo verdim umutluyum emzirmenin faydası var ama kıyafetlerime bakıyorum aynada gördüğüm görüntü şaka gibi ama biricik oğlumda melek gibi .

16. 19 Ağustos 2008
  17. baby_face

baby_face Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    63 kilo hamile kaldım 101 kilo ile doğuma girdim tam 38 kilo kabus gibi şuan 78 kiloyum yani 3 ayda 23 kilo verdim umutluyum emzirmenin faydası var ama kıyafetlerime bakıyorum aynada gördüğüm görüntü şaka gibi ama biricik oğlumda melek gibi .

18. 19 Ağustos 2008
  19. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende 53 kh ile hamile kalmıştım. doğuma 74 kg ile girdim 62 kg ile çıktım.10 gün içinde de 58 kg ya düştüm.
    2 ay 1 gr bile oynamadım diyebilirim. taki sütüm azalana kadar. o zamana kadar en çok ütü su yapar diye çevreme hava yaparken kendimi tatlılarla tahin helvalarını götürürken buldum sonuç 1 ayda alınan 6 kg
    ama psikolojikmidir nedir bilmiyorum sütüm deli gibi arttı birden bire
    bu aralar normal gidiyoruz arada -sanırım sıcaklardan- emmeyince azalıyor sadece
    olsun oğluma feda olsun bu güne kadar mama hiç vermeye gerek olmadı dolu dolu emdi Barışım içim çok rahat
    şuan 62-64 arası gidip geliyorum işe başlayınca veririm diye takmıyorum kafaya