doğum kont hapı için yardım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve aycank tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sanki hamile kalabiliyormuşum gibi doktor doğum kont hapı verdi.bir süredir adetim fazla oluyodu ve parça gelmeye başlamışt. son zamanlarda da şiddetli baş dönmesi mide bulantısı için doktora gittim ileri derecede iltihap var dedi ve iltihap için ilaç verdi kanamayı azaltmak içinde doğum kont hapı kullanacaksın dedi tam 6 ay.ben zaten 1,5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum bide korunacam 6 ay.eşimin değerleri çok kötüydü yeni yeni düzelmeye başladı 6 ay çok uzun bi süre kızlar akıl verin bana hayatımda hiç kullanmadım ne gibi etki yapar bilmiyorum bu hap kullanmazsam ne olur yada kullanırsam yumurtlama dönemi kullanmazsam diğer günler kullansam hamile kalabilirmiyim ki

2. 18 Eylül 2009
  3. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yumurtlama dönemi kullanmassan diğer günler kullanırsan sürekli kanamalarla uğraşırsın benim uğraştığım gibi.. bu da çoksinir bişey..bence sen doktorunun dediğini yap.ilacı bir süre kullan. iltahap erisin.öncelikle sen sağlıklı ol ki bebeğin de sağlıklı olsun öyle diil mi ?

4. 18 Eylül 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim hapa başladınmı sonuna kadar içeceksin.yumurtlama dönemi kullanmayayım diğer dönemler kullanayım diye bişi yok doğum kontrol hapında..hapı ortada brakmazsın yada kafana göe bir içip bir içmemezlik yapamazsın yoksa hormonların rezil olur

6. 19 Eylül 2009
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    iltihapı doğum kont hapımı eritiyo canım yani onu kanaman azalsın diye veiyorum dedi iltihap için antibiyotik vs verdi

sağol canım

8. 19 Eylül 2009
  9. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay iltahap yazmışım yaa kist dicektimm..ama doktorun bişey biliyo ki kanamanın azalması için doğum kontrol hapını vermiş. bence doktorunu dinle canım.

10. 3 Ocak 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.