dogum kont hapını almayı unuttum,bişi olur mu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aycank tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar tedavi için doğum kont hapı kullanıyorum her akşam 8de almam gereken hapı 2 saat sonra aldım bişi olurmu

2. 28 Eylül 2010
  3. HuLaHoPP

HuLaHoPP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    hiçbişey olmaz canım , 1 gün geçse dahi ertesi gün 2 doz alabiliyorsun,ama geçirmemeye çalış

4. 28 Eylül 2010
  5. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ayy sağol canım ya doktorumada ulaşamadım bilmeyince insan korkuyo :)

6. 28 Eylül 2010
  7. DenizGeldi

DenizGeldi sevgi emek ister Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    2 saat sonra almışsın birşey olmaz canım.ama çok dikkat et.bir daha atlama..gerekirse saat yada alarm kur.bende bir keresinde tedavi öncesi d k hapına başlatmışlardı.bir gece unutmuştum.ertesi gün hatırladığım gibi içtim.akşamkini de saatini çok az geçti.ara kanamalarım oldu.adet değil ama.leke tarzı.o tedavi şeklim iptal oldu.başka aya kaldı.çok çok ama çok dikkat et.

8. 28 Eylül 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Benim 2 gün üst üste almayıp 3.gün aldığım oldu.Hiç bir şey olmuyor tecrübeyle sabit.

10. 29 Eylül 2010
  11. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    içimi rahatlattınız kızlar aslında alarm kurmuştum ama o akşam çalmadı sonra aklıma geldi hemen içtim çok korktum tedavimi ertelerler diye ama siz böle deyince rahatladım
    peki yarın iğneye başlayacam kızlar doktor gösterdi ama sizin tecrübelerinizden yararlanıyım iğne yaptıktan sonra yatmam falan gerekiyomu yada başka bişi hergün farklı yerlerden yapacam sanırım bide doktor iğneği dik tut dedi bunun dışında dikkat etmem gereken bişi var mı?

12. 29 Eylül 2010
  13. DenizGeldi

DenizGeldi sevgi emek ister Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    yok yok yatmana gerek yok.incecik enjektör.deri altına yapıcaksıngöbek deliğinin etrafına(iki yanı,alt üst kısmının)iki parmak kadar.uzaklığında derini baş parmağın ile işaret parmağın arasına sıkıştır.sol elinle sıkıştır sağ elinle yavaşça enjekte et.ama bu işlemden önce nereye yapıcaksan orayı kolonyalı pamukla sil.dediğim gibi yaparsan hiç anlamazsın.zaten acımıyor da.böyle hiç anlamzsın.kolay olur.hayırlı tedaviler.

haa bazısında hafif morarmalar olabiliyor.iğne sıklığına göre fazla da olabilir.telaş yapma.geçer sonra.bir de iğneyi yaptıktan sonra tatlı tatlı kaşınır.

14. 29 Eylül 2010
  15. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım benim :) insanın kafasında bir sürü soru oluyo ilkez yaşayınca sudan çıkmış balık gibi oluyoruz, telaşlı bi süreç rabbim hayırlısını nasip etsin
    sen bayağı tecrübelisin hamilesindir inş