doğum kontrol hapı diane35

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kediciq tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kediciq
  1. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar diane35 kullananlar sadece burada paylaşırsa sevinirim bnde doktor kontrolünde kullnmya başlyacağım kıllanmadan dolayı tecrübelernizi paylaşırsanız seviirim teşekkürler şimdiden herkeze

2. 21 Nisan 2010
  3. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.555
    Ödül Puanları:
    163
    ben bir aydır yasmin kullanıyorum diane35 i içemedim 52 kiloyum zayıf bünyelerde mide bulantısı yaparmış yasmin verdi çok şükür öyle bir problemim yok. ama göğüs büyütme etkisi sıfır. hem de hiç olmadı. 3-4 gündür kullandığım kemer bile daha çok etki etti valla :) zaten göğüs büyütme yan etkisinde yazıyor :/

4. 21 Nisan 2010
  5. rimma

rimma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben diane35 2,5sene kullandım.hiç bir yan etki görmedim adetım her ay ayne günde şıkır şıkır geliyorlar.sivlciler bile beni bırakmışlar zemuszemus cildım purussuz olmuştur

6. 21 Nisan 2010
  7. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende yaklasik 1haftadan beri Cyproderm kullaniyorum bundan önce Vallete kullandim...

8. 21 Nisan 2010
  9. sims3

sims3 Guest

sivilce erkeklik hormonu fazlalığından östrojen azlığından oluyor. tabi tüylenme ve göbek de. bunlarda bir değişiklik oldu mu kullananlarda. kilo yaptığı için ben kullanmak istemiyorum. hiç de kullanmadım. zayıflatan versiyonları olsa ya gerçi bir yerde okumuştum yeni tarz hangi tarz hangi marka yazmıyordu yeni çıkan doğum kontrol hapları kilo yapmıyormuş

10. 22 Nisan 2010
  11. asimavi87

asimavi87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar merhaba öncelikle şunu söyleyeyim diane 35 yurt dışında yasaklanmış bir hap yan etkisi diğer haplara göre en fazla olan hap ben türkiyedeyken 2 buçuk sene kullanmıştım sivilce tedavisi ve adet düzensizliğinde adetmi düzenled ve cildim 4 ay sonra pürüzsüz olmuştu daha sonra evlenıp yurt dışına geldım burdakı doktorum hapı gordugunde çok şaşırdı ve hmen ultrasonla yumurtalıklarımı kontrol yaptı allaha şükür kötü bişeylere sonuç açmamış size tavsiyem yasmin kullanabılırsınız çünkü yan etkısı en düşük ve doğal ben şuan belara kullanıyorum1 senedır ve göğüslerim eskıye nazaren daha dolgun burdakı doktorum yazdı ve türkiyede de var diane kullanırken göğüslerimde hiç bir değişiklik olmamıştı bu tarz haplar kilo aldırırken ben aksıne zayıflamıştım lütfen arkadaşlar önce çok ıyı araştırın sağlıgınızla oynamayın sevgıler..

12. 22 Nisan 2010
  13. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.555
    Ödül Puanları:
    163
    tüm dkh ları zaten cildi güzelleştirir, rahim ve meme kanserinden korur, denir.

14. 22 Nisan 2010
  15. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    banada dr.yasmini önerdi ama hala kullanmaya başlamadım
    yasmin kullananlar yan etki yaptmı sizde

16. 23 Nisan 2010
  17. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Annem kullandi bildigim kadariyla yan etkisi olmadi... Bana hapi kan testinden sonra verdiler hangisi daha uygun olur diye sizde deneyin...

18. 23 Nisan 2010
  19. Cankiiz5o

Cankiiz5o Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2 sene olucak kullanali ilk basladigimda 1 ay gibi mide bulantisi yasadim zaten ilk basladigimda 48/49 kiloydum.. fazla kilo almadim suan 50/51 kiloyum.. sivilceler kayboldu :) cincik gibi oldum