Doğum Kontrol Hapı Kullandıktan Sonra Hamile Kalan Bayanlar??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve haseki sultan tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : haseki sultan
  1. Arkadaşlar doğum kontrol hapı ne kadar kullandınız ve ne kadar süre sonra hamile kaldınız yada bekliyosunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim.Tabi bünyeden bünyeye fark eder ama hap kullanımından sonra hamileliğin 1 yıl da sürebileceğini okudum ama hayattan canlı örnekler duymak insanın içini rahatlatır diye sizlere danıştım.Çok özel olmazsa paylaşımlarınızı bekliyorum. Ben 10 ay kullandım bırakalı 2 ay oldu ya siz??

2. 11 Ağustos 2008
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben ilaç kullanıyrdum tam 1,5 yıl ve artık bebek istediğimizden bırakmıştım doktora gittim kontrol oldum herkesin gebelikten önce yapması gereken kontroller. ben nisan ayında bıraktım canım mayısta hamile kaldım yani ilk aydan oldu

4. 11 Ağustos 2008
  5. Ne kadar güzel çok şanşlıymışsın Allah kısmet etmiş kısa sürede darısı bizlere inşallah :Saruboceq: Ayrıca Allah hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile5

6. 12 Ağustos 2008
  7. elavinya

elavinya Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    484
    Ödül Puanları:
    188
    2 ay kist var diye ginera kullandım bıraktığım ay hamiş oldum :=)8

8. 12 Ağustos 2008
  9. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2005 ağustosta evlendim.evlenmeden 1 ay önce hapa başladım. 2 yıl boyunca içtim.haftaya 3 yılı dolduruyoruz. hapı bırakalıda 1 yıl oldu. bu ayda bebek istiyoruz.bakalım ne olacak.bu ilk denememiz.

10. 12 Ağustos 2008
  11. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım kişiden kişiye değiiyo annem bana doğum kontrol harpıyla hamiş kalmış benden sonra da bi kez spiralle hamiş kaldı düştü ya işte böle ben mi ben de pko var o yüzden bekarken 5 sene kullandım aralıklarım oldu tabi ama 10 ay oldu bu ay hala bişe yok hiç korunmadım ilacı geçen sene haziranda bıraktım illaki bi yan etkisi oluyo ama kiminde çok az kiminde fazla....işte böle içini ferah tut sttres yapma yüce rabbim en hayırlı zamanda sanada bize de nasip eder inşallah

12. 12 Ağustos 2008
  13. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2005 ağustosta evlendim.evlenmeden 1 ay önce hapa başladım. 2 yıl boyunca içtim.haftaya 3 yılı dolduruyoruz. hapı bırakalıda 1 yıl oldu. bu ayda bebek istiyoruz.bakalım ne olacak.bu ilk denememiz.

14. 12 Ağustos 2008
  15. nexsxe1

nexsxe1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 7 sene kullandım bıraktığım ay hamile kaldım şu an 3 aylık hamileyim darısı sana inşallah
    canım.

16. 12 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

2,5 yıl kullandım bıraktıktan sonra 3. ayda hamile kaldım,ablam 8 yıl kullandı bırkatığı ay hamileydi.bünyeyle alakalı tabiki.İnşallah seninde hayırlı haberlerini alırız en kısa zamanda...

18. 12 Ağustos 2008
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    1,5 yıl kullandım
    baska rahatsızlıklarım sebebıyle kulladıgım ılaclar yuzunden doktorum bıraktırdı ve esım korundu 6 ay boyunca
    7.ay hamıle oldugumu ogrendım