Doğum kontrol hapı saç dökülmesine neden olur mu?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. kızlar doğum kontrol hapı kullanmak saç dökülmesine neden olur die bişi duydum.ben adet düzensizliği için kullanıyorum we gerçekten de fena dökülüo başladıımdan beri.bu konuda bilgisi olan biri warsa hakikaten saç döküp dökmediini söleyebilir mi

2. 28 Ekim 2008
  3. deniz_yildizi

deniz_yildizi Canımsın.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende kullanıyorrum hap ama saç dökülmesi falan yapmıyo, bu aralar fazla
    dökülüyo ama oda mevsim değişmesinden oluyo bu mevsimde baya dökülür
    benim saçlarım, 2 yıldır kullanıyorum hapı hiç yan etkisi olmadı ben desolette
    kullanıyorum:)

4. 28 Ekim 2008
  5. bende yasmin kullanıorum canım bende dökülmeyi mevsim deişikliine bağlamıştım ama bi yerde böle bişi okudum haptaki östrojen saç dökülmesi yapıo die...endişelendm birden

6. 28 Ekim 2008
  7. gayee21

gayee21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cnm bende 2 seneyi aşkın bir süredir kullanıyorum doğum kontrol hapını bende saç dökülmesi yapmadı hiç

8. 29 Ekim 2008
  9. baarsak

baarsak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben de kullanıyorum iki senedir ama saçlarım hala gür, ayrıca size uyguladığım birşey söyleyeyim, bi tane doğum kontrol hapını ezip şampuanınıza atın ve çalkalayın saçlarınıza faydası olduğunu göreceksiniz:lepi:

10. 29 Ekim 2008
  11. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    en iyi hap ginera bu konuda diğer hapların yaptığı hiçbir yan etkiyi yapmıyor

12. 30 Ekim 2008
  13. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dogum kontrol hapındakı ostorojen aksıne saça faydalıdır. erkeklerdeki dökülmenin buyuk sebebide vucutlarında ostorejenın az oldugundandır. vucudunda ne kadar çok ostorojen hormonu varsa o kadar ıyı olur saçın. ben en azından oyle bılıyorum. saçın buyuk olasılık mevsımsel dökülmede şuanda.