dogum kontrol hapi ve sac dokulmesi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve cernea tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : cernea
  1. cernea

cernea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar 2 yil boyunca dogum kontrol hapi kullandim, gecen ay hapi birakmaya karar verdim ve o andan itibaren inanilmaz saclarim dokuluyor. Kel kalmaktan korkuyorum. Hapi biraktiktan sonra ayni sorunlari yasayanlar varmi? Ne gibi onlemler aldiniz? Bilgilendirirseniz cok sevinirim, cevaplarinizi bekliyorum.

2. 7 Ekim 2009
  3. peppermint

peppermint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence hapla alakasi yoktur , tam bilemiyorum ama,

sonbahar mevsiminden olabilir, bu aralar benim de saclarim dokuluyor.

bir arkadasim cildiyeye gitmisti sacim dokuluyor diye, doktor kizmis "hic kel kadin gordun mu " demis.

merak etmeyin, kadinlar kel kalmaz :)))

4. 7 Ekim 2009
  5. cernea

cernea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarim dedigin gibidir canim cunku hayatimda bole bise gormedim, hic abartmiyorum banyodan avucum sac dolu bi sekilde cikiyorum

gece ruyalarima bile girmeye basladi, gercekten cok psikolojim bozuldu, arastirmalara basladim umarim

kisa zamanda gecer,

6. 7 Ekim 2009
  7. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Doğum kontrol hapları bi çeşit hormondur kesilmesi halinde saç dökülmesi yada benzeri etkileri olması normalmiş ama yine de bi dermatologa gidebilirsin ama sana hiç kel kadın gördün mü derse hasta hakları görevlisine şikayet et bence hiç bi hekim hastasına böyle bişey diyemez hem etik değil hem mesleke aykırı