Doğum Kontrol Hapı !

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ysm_ysm tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  1. ysm_ysm

    ysm_ysm Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    1.126
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba KK,

    benim bir sorunum var 1.5 ay oldu doğum kontrol hapını tamamladıktan sonra bıraktım (markası ginera) .... Ancak Regl dönemim daha öncekiler gibi olmadı göğüslerim şişmedi (her zaman şişer kasıklarım ağrırdı) ağrısız bir dönem oldu bunun nedenini bilen arkadaslar var bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim...
     
  2. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  3. ysm_ysm

    ysm_ysm Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    1.126
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar hiç cevap veren yok mu ? Normal mi değil mi yardım edin
     
  4. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  5. Gardenia

    Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2009
    Mesajlar:
    3.638
    Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben ginerayı yaklaşık 7aydır kullanıyorum bu bahsettiklerin hiç olmuyor bende gayet çok rahat bir regl dönemi geçiriyorum benkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
     
  6. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  7. ysm_ysm

    ysm_ysm Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    1.126
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de kullanıyodum bıraktım .... bıraktıktan sonra oldu böyle bide akıntım çoğaldı ....
     
  8. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  9. Gardenia

    Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2009
    Mesajlar:
    3.638
    Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    bilemicem canım bende hiç öyle bir şey yok herşey gayet rahat geçiyor bende ama herkeste aynı olamayabiliyor demekkiCADIARZUCADIARZU
     
  10. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  11. ysm_ysm

    ysm_ysm Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    1.126
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Peki cnm teşekkür ederimm... doktora gitmekte yarar var opuyorumnanaktan
     
  12. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  13. ufaklik

    ufaklik Aktif Üye Üye

    Katılım:
    23 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    5
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    5 aydır yasmini kullanıyorum ve cok kilo kaybettım benım gıbı olan arkadaslar varsa yada konuya hakım arkadaslar varsa benı aydınlatsın lutfen bu normal mi ? yoksa ilacı degıstırmelımıyım ?
     
  14. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  15. ysm_ysm

    ysm_ysm Popüler Üye Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    1.126
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kilo kaybı değilde kilo almayı çok duydum.... yemek yemen mi azaldı ?
     
  16. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  17. ufaklik

    ufaklik Aktif Üye Üye

    Katılım:
    23 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    5
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ılacı ılk kullanmaya basladıgımda 53 kıloydum sımdı 48 kıloyumbenneyaptımki
     
  18. 23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ysm_ysm
  19. LOCA

    LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

    Katılım:
    7 Haziran 2009
    Mesajlar:
    9.738
    Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    ben ginerayı 3 yıldır kullanıyorum ne göğüs şişmesi ne kilo alımı ne ağrı hiçbi yanetkisi olmuyo çok şükür:nazar:sanırım bünye ile alakalı olabilir.:kahve:
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.