doğum kontrol hapını bıraktıkdan sonra sivilce problemi ve adet gecikmesi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yaxgxmur20 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  1. yaxgxmur20

    yaxgxmur20 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    7 Şubat 2008
    Mesajlar:
    88
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra sivilce problemi yaşayan var mı?ben hapı bıraktıktan sonra her ay sivilce problemi yaşıyorum.adet görmemle birlikte sivilceler sönüyor.ama her ayın ortasında yumurtlama dönemi alnım ve çenemde sivilcelerim çıkıyor?benimle aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
     
    ceklis bunu beğendi.
  2. 25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  3. yaxgxmur20

    yaxgxmur20 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    7 Şubat 2008
    Mesajlar:
    88
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar.size bir şey sormak istiyorum.doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra adetinizde gecikme oldu mu acaba?hap kullanırken normalde 25-26.günde oluyordum.ancak hapı bırakınca kaçıncı gün beklemeliyim?bir fikri olan var mı?
     
  4. 6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  5. winx perisi

    winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

    Katılım:
    30 Temmuz 2008
    Mesajlar:
    2.647
    Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    yagmurcum bende bıraktım hapı ama halen olmadım 2 kez tahlıl yaptırdı ama negatıf cıktı 14 gun oldu halen olmadım ama gelecek aya kadar olmassam dr a gdecegım bence sende aksatma
     
  6. 6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  7. busem68

    busem68 çok şükür Allah'ım Üye

    Katılım:
    26 Şubat 2008
    Mesajlar:
    1.337
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim olmadı yani normal günümde adt oldum sivilce normaldede vardı bende adet olmama yakın çıkıyolar adetim bittikten sonra sönüyolar.
     
  8. 10 Mart 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  9. chablisss

    chablisss Su akar yolunu bulur Üye

    Katılım:
    19 Kasım 2008
    Mesajlar:
    3.456
    Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bıraktığımda ilk ay çok ağrılı adet oldum. göğüslerim eski haline döndü :KK43: cildim eskisi gibi daha yağlı oldu. ve haliyle tabi sivilce problemi de arttı. ve eskisi gibi 32 günde bir adet oluyorum yine. ama hiçbir düzensizlik yaşamadım çok şükür. sadece herşey eski haline döndü bende
     
  10. 21 Mart 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  11. desdomona

    desdomona Aktif Üye Üye

    Katılım:
    26 Aralık 2007
    Mesajlar:
    401
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benim de öyle oldu. 9 ay falan hap kullandıktan sonra bıraktım. çok fena ağrılı ve ağır derecede adet oldum ama sadece 2 gün gecikti. sivilcede çıktı. gerçekten hap çok iyi geliyormuş bana. nerdeyse ağrısız adet oluyordum hap kullanırken.
     
  12. 21 Mart 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  13. Sarissa

    Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

    Katılım:
    19 Mart 2009
    Mesajlar:
    9.786
    Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    6 ay kadar kullandım yaklaşık 4 aydır kullanmıyorum. hiçbir değişiklik olmadı. adet dönemlerim de eskisi gbi düzenli. hap kullanırken de 28 günde bir oluyordum şimdide.
     
  14. 14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  15. winx perisi

    winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

    Katılım:
    30 Temmuz 2008
    Mesajlar:
    2.647
    Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    ya rakadaslar bende neden gecıkme ldu pekı kafama takldı sımdı devlet hastanesıne gıttım farlutal verıp gonderdıler takıp et dedı bıdaha yasarsan gel hormonlarına bakalım dedı sınır oldum sımdı ya bısey varsa neden dogru durust bakmıyolar kııı en ııyısı ozele gtmek galıba offffffff
     
  16. 15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  17. megryann

    megryann Aşkımın aşkı.... Üye

    Katılım:
    20 Mart 2009
    Mesajlar:
    5.914
    Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    winx doktorların dediğini yap bencede biraz bekle takip et.Hormonlarda bir düzensizlik olmuş olabilir... Geçmiş olsun canım..
     
  18. 21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  19. liebel

    liebel Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    28
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende araniza yeni katildim...ben ilaci yeni biraktim birakma nedenim adet dönemi yaklasinca karnimda cok sislik hissi oluyodu ve kilo yapiyodu .acaba hapi birakinca da mi ayni problemlerim olacak adetlerim d ehep düzensizdi(böyle sorunu olan varsa paylasrsa sevinirim)tskler.
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.