doğum kontrol hapını bıraktıkdan sonra sivilce problemi ve adet gecikmesi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yaxgxmur20 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmur20
  1. yaxgxmur20

yaxgxmur20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra sivilce problemi yaşayan var mı?ben hapı bıraktıktan sonra her ay sivilce problemi yaşıyorum.adet görmemle birlikte sivilceler sönüyor.ama her ayın ortasında yumurtlama dönemi alnım ve çenemde sivilcelerim çıkıyor?benimle aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

ceklis bunu beğendi.
  2. 25 Ocak 2009
  3. yaxgxmur20

yaxgxmur20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar.size bir şey sormak istiyorum.doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra adetinizde gecikme oldu mu acaba?hap kullanırken normalde 25-26.günde oluyordum.ancak hapı bırakınca kaçıncı gün beklemeliyim?bir fikri olan var mı?

4. 6 Şubat 2009
  5. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    yagmurcum bende bıraktım hapı ama halen olmadım 2 kez tahlıl yaptırdı ama negatıf cıktı 14 gun oldu halen olmadım ama gelecek aya kadar olmassam dr a gdecegım bence sende aksatma

6. 6 Şubat 2009
  7. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim olmadı yani normal günümde adt oldum sivilce normaldede vardı bende adet olmama yakın çıkıyolar adetim bittikten sonra sönüyolar.

8. 10 Mart 2009
  9. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bıraktığımda ilk ay çok ağrılı adet oldum. göğüslerim eski haline döndü :KK43: cildim eskisi gibi daha yağlı oldu. ve haliyle tabi sivilce problemi de arttı. ve eskisi gibi 32 günde bir adet oluyorum yine. ama hiçbir düzensizlik yaşamadım çok şükür. sadece herşey eski haline döndü bende

10. 21 Mart 2009
  11. desdomona

desdomona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benim de öyle oldu. 9 ay falan hap kullandıktan sonra bıraktım. çok fena ağrılı ve ağır derecede adet oldum ama sadece 2 gün gecikti. sivilcede çıktı. gerçekten hap çok iyi geliyormuş bana. nerdeyse ağrısız adet oluyordum hap kullanırken.

12. 21 Mart 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    6 ay kadar kullandım yaklaşık 4 aydır kullanmıyorum. hiçbir değişiklik olmadı. adet dönemlerim de eskisi gbi düzenli. hap kullanırken de 28 günde bir oluyordum şimdide.

14. 14 Mayıs 2009
  15. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    ya rakadaslar bende neden gecıkme ldu pekı kafama takldı sımdı devlet hastanesıne gıttım farlutal verıp gonderdıler takıp et dedı bıdaha yasarsan gel hormonlarına bakalım dedı sınır oldum sımdı ya bısey varsa neden dogru durust bakmıyolar kııı en ııyısı ozele gtmek galıba offffffff

16. 15 Mayıs 2009
  17. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    winx doktorların dediğini yap bencede biraz bekle takip et.Hormonlarda bir düzensizlik olmuş olabilir... Geçmiş olsun canım..

18. 21 Mayıs 2009
  19. liebel

liebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende araniza yeni katildim...ben ilaci yeni biraktim birakma nedenim adet dönemi yaklasinca karnimda cok sislik hissi oluyodu ve kilo yapiyodu .acaba hapi birakinca da mi ayni problemlerim olacak adetlerim d ehep düzensizdi(böyle sorunu olan varsa paylasrsa sevinirim)tskler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.