doğum konusunda kız anneye benzer mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hadeng tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : hadeng
  1. hadeng

hadeng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar.35 haftalık hamileyimm normal doğum istiyorum ama merak ettiğim doğumu kolay olan annelerin kızlarınında doğumu kolay mıolur bu konuda bi kalıtsallık var mıdır.annemin doğumları kolay olmuş.tecrübe ve duyduklarınızı bekliyorm.

2. 10 Mart 2010
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Alakası olduğunu sanmıyorum tabii bu benim fikrim..

Hayırlı doğumlar..ınş anneniz gibi siz de kolayca doğum yaparsınız.::)

4. 10 Mart 2010
  5. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla bende öyle duydum genelde öyle diyolar ama benm annemn hiç bulantısı olmamıs cok rahatmıs 3 kardesiz 3ümüzde cok rahat ve normal dogum yapmıs ama ben hamilelgimin ilk 3 ayını hep yatarak gecirdim her yedgimi cıkardım bu konuda benzememiş olsamda normal dıgum konusunda benzemek isterdim kaydirigubbakcemile3 kayınvalidem desen oda bütün cocuklarını normal dogum yapmıs bi görümcem hariç digerleri sezeryan yapmıs belli olmuyo yane bünyeyle alakalı cnm inş normal dogum yaprsın hatta inş normal dogum yaparızkaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

6. 10 Mart 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence bünyeyle alakalı canım benim hamileligimin annemle hiç alakası yok mesala ben çok rahat geçiriyorum ama annem 9 ay boyunca yatmış dogumları kolaymış hamileligim benzemedi bakalım dogum benzermi ama pek sanmıyorum herkezin bünyesi farklı

8. 10 Mart 2010
  9. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım en buyuk korkum buydu hamıle kalmadan önce. annemın 2 ölü dogumu (sorunlu gecen hamılelıkten ötürü) var. ben de zaten yuksek tansıyondan ötürü beslenememısım anne karnında 1bucuk kılo dogmusum. zavallı annecıgım 9ay yatmıs benım ıcın. çok şükür benım hamılelıgımın annemle alakası yok problemım olmadı su ana kadar. bencede bünyeyle alakalı. hepimize saglıklı ve kolay dogumlar...

10. 10 Mart 2010
  11. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım çok saçma gelıcek ama ben bu konuyu doktoruma sordum ama tabı koca karı masalı olarak deyıl :) bana sadece sorduğu sen yapı ve benzerlık olarak anne tarafınamı baba tarafınamı benzıyorsun dedı bende baba tarafına benzedığım ıcın yanı halamların doğumları hep kolay olmus yanı benzerlık yapı vucut yapısıyla alakalı kımı anesının yapısını alır kımı babasının yanı ya hala yada babanne fizyolajısıne gırıyo neysekı çatılarım geniş inş istedığım gıbı normal doğum yaparım yardımcı olmusumdur inş :)

12. 10 Mart 2010
  13. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım çok saçma gelıcek ama ben bu konuyu doktoruma sordum ama tabı koca karı masalı olarak deyıl :) bana sadece sorduğu sen yapı ve benzerlık olarak anne tarafınamı baba tarafınamı benzıyorsun dedı bende baba tarafına benzedığım ıcın yanı halamların doğumları hep kolay olmus yanı benzerlık yapı vucut yapısıyla alakalı kımı anesının yapısını alır kımı babasının yanı ya hala yada babanne fizyolajısıne gırıyo neysekı çatılarım geniş inş istedığım gıbı normal doğum yaparım yardımcı olmusumdur inş :)

14. 10 Mart 2010
  15. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence benziyor. benim herşeyim anneme çekmiş:) ama annem gibi normal doğum yapamıycam. ne yazıkki bu hakkım elimden alındı. ama yapmayı genç kızlığımdan beri çok istemiştim annem zor doğum yapmış ona rağmen ama kısmet değişlmiş.

16. 10 Mart 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bence benzemiyor. Bende hep benzediğini düşünürdüm ama ilgisi yok. Herkesin biyolojik yapısı farklı

18. 10 Mart 2010
  19. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    keşke benzese :) bi avazda dogursamm