doğum korkusu-saç boyama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kmercanefe tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

8 Kasım 2007
    Konu Sahibi : kmercanefe
  1. kmercanefe

kmercanefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar artık yavaş yavaş doğum korkusu başladı geceleri kabuslar görüyorum :KK43: sabahları daha iyiyim ama aklım almıyo bu koca bebek nasıl çıkıcak karnımdan die düşünmeden edemiyorum bu arada bilenler varsasaç boyamam sakıncalı mıdır bu dönemde? Bilenler lütfen yazsın..

2. 8 Kasım 2007
  3. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı korkular bendede başladı.ilk zamanlar bu kadar değildi ama son zamanlara yaklaştıkça daha çok korkuyor insan...bi şekilde çıkacak bu bebekler ama nasıl olacak bende bilmiyorum.ama bazen öyle ağrılarım oluyo ki bir an evvel çıksında nasıl çıkarsa çıksın dediğim bile oluyor.allah bi avazda kurtarsın canım hepimizi...
    rüyalar bende de var canım...üstelik de hiç unutmuyorum ne gördüğümü...
    saç boyatma da doktorum bana izin vermemişti...boyatmak iyi değil demekki canım..

4. 8 Kasım 2007
  5. kmercanefe

kmercanefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım inşallah bi avazd kurtuluruz rabbim yardımcımız olsun.. kolay değil tabi ama sonuçta herkes yaşamış bunu..inşallah bebişler sağlıklı olur. kucağımıza aldığımızda bütün sıkıntıları unutturur..

6. 8 Kasım 2007
  7. SENACE

SENACE Guest

YUKARIDAKİ BİLGİLER BELKİ İŞİNE YARAR.

SEVGİLER...

8. 8 Kasım 2007
  9. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar beni bile aldı o korkular allah yardım etsin hepimize.benim doktorum kesinlikle boyanmamsı gerektiğini söyldi

10. 8 Kasım 2007
  11. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    saç boyanmasına doktorlarda pek sıcak bakmıyor. bencede biraz daha bekle.

12. 8 Kasım 2007
  13. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar benim doğuran arkadaşlarımın anlattığına göre son ayda hamile kadınlar ne yatabiliyor ne oturabiliyor ne de rahat bi şekilde uyuyabiliyorlarmış.yani hayat işkence gibi oluyormuş.büyüyen karınlarından artık iyice sıkılmaya başlayan kadınların artık gözünde korku falan kalmayıp bir an önce bu durumdan kurtulmak istiyolarmış.işte o zamanlar doğum korkusu falan kalmıyomuş çünkü bir an önce bu rahatsız durumdan kurtulmayı istiyolarmış......

14. 8 Kasım 2007
  15. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım biraz daha bekle az kaldı zaten, ben de doğumdan sonra boyatacağım, değişikliğe ihtiyacım var

16. 8 Kasım 2007
  17. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım cok zararlı bebege hıc bı doktor tavsıye etmıyo sakın boyama benım sacımı bı gorsen 2renk oldu resmen ama napım beklıcez 40da boyamıyolar sutten bebege gecer dıye 40 cıkınca boyıcam ve kestırıcem bebıslerımız ıcın beklıcez artık

18. 8 Kasım 2007
  19. Asud

Asud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Benim doktorum sac boyasinin bitkisel olmasi kosuluyla sakinca gormemisti. Arkadaslarimin doktorlari da ayni sekilde.
    Korkulara gelince ben nedense hic yasamadim. Hala yasamiyorum. Dogururken korkucam nasil olsa, simdiden gunlerimi zehir etmeye hic gerek yok. Tek korkum, gunum doldu sezeryana mecbur kalmak.
    Nasil olsa cikar. Annelerimiz dogurmus biz de dogururuz kizlar. Rahatiniza bakin. Daha var dogumunuza. Hareketlerinin keyfini cikarin. Bugunleri bir daha ne zaman yasayacaksiniz. Izleyin bol bol. :dance: