doğum korkusu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

29 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar ben haftaya perşembe alllhın izniyle sezeryan ile doğum yapacağım ancak kendim için değil de bebeğim için endişe duymaya başladım korkuyorum ya sağlıklı olmazsa ya bir şeyler kötü giderse .....
    Bir türlü aklımdan çıkaramıyorum.....
    Doktor her ne kadar her şey normal dese de ben yine de endişeleniyorum......
    Sizde de böyle durumlar oldu mu yoksa ben doğum öncesi sendromu mu yaşıyorum??????????kafamçokkarıştı

2. 29 Aralık 2007
  3. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kamile benim henüz zamanı belli değil, beklenen tarih önümüzdeki hafta normal doğum istediğim için kesin bir tarih yok ama bu korkuyla tanışalı çok uzun zaman oldu. Hatta bazen fazla abartıyorum ve kendi kendime panikliyor ve mutsuz oluyorum. Sonra kızıyorum kendime, şükret bugüne kadar herşey yolunda gitti diye, bunda sonrada inşallah yolunda gider diye dua et diyorum. Kendi kendimize yaratıyoruz bu endişeleri ama engelde olamıyorum. Hep diyorum iyi düşünelim iyi olsun, sende öyle yap canım. Allah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

4. 29 Aralık 2007
  5. iremik

iremik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bendede var o korku hemde fazlasıyla.bazen düşün düşün kafayı yiyecek gibi oluyorum.Allah hepimize yardım etsin inşallah sorunsuz bir şekilde doğum yaparız hepimiz.ben her namazda hepimiz için dua ediyorum.

6. 29 Aralık 2007
  7. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sormayın kızlar bendede var.demekki olağan birşey hepimizde olduğuna göre.ama abartmamakta fayda var.
    bu arada kamile kaçıncı hafta oluyor sezeryanın.

8. 30 Aralık 2007
  9. selviege

selviege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aynen bende aynı korku var :KK43: bende ocağın 2.haftasında sezeryanla doğum yapıcam allah hepimizi kurtarsın, tez vakitte bebişlerimizi alalım kocağımıza :)

10. 2 Ocak 2008
  11. hale_

hale_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende varım bendeeeeeeee
    kızlar benimde sezeryan ve önümüzdeki hafta Allah kısmet ederse ...bende sizler gibi cok korkuyorum ,ama bu maceranın sonuna geldik artık geri dönüşümüz yok öyle yada böyle bebişlerimizi alıcaz kucaklarımıza.Allah hepimizi kurtarsın demekten başka bişey kalmıyor geriyee..:))) sevgiler

12. 15 Ocak 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kim korkmuyoki dogumdan .bebde 35 fata bes gunluk hamileyim.inan korkudan uykularim kaciyo:1shok:bide dogum oncesi agrilari yavas yavas gelmeye basladi ya diyorumki bunlar bile beni bukadar urkutuyoda canimi yakiyosa doguma nasil katlanicam:çok üzgünüm:allah yar ve yardimiz olsun sag saglim bebeklerimizi kucaklarimiza almayi nasip etsin.derlerya zahmetsiz rahmet olmaz.

14. 15 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

valla ben dogumdan hiç korkmuoyrum kesinlikle kızım saglıklı sıhhatli olsunda gerisi önemli degil hatta epidurelsiz düşünüyorum normal dogum

16. 15 Ocak 2008
  17. sevimli1

sevimli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğanın kuralını üzülerek yada korkarak bozmamalıyız öyle değilmi? herşey bu aşamaya kadar mucize olduğuna göre bırakın herşeyi olduğu yere ...herşey mutlu sonla bitecek....buna inanın....arkadaşlar bende ocak annesiyim.allah hepimizin yardımcısı olsun...

18. 15 Ocak 2008
  19. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar korkmayin......buda bir Allah vergisi.....
    Kamile canim sen herhalde dogum yapmissindir....nasilsin canim....dogum nasil gecti.....gerci sezeryanla...bilemiycem.....nekadar zaman icersinde iyilesiliyor...
    insaallah iyisindir!!!!!