doğum nişanı gelenler var mı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ozgulgulece tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ozgulgulece
  1. ozgulgulece

ozgulgulece yasamiksiri.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    merhaba arkadaşlar ben tickerımda görüldüğü üzere 37+2 haftalık hamileyim ancak tabi bebişimin gelişimi bir hafta ilerde gidiyormuş bu durumda 38+2 de diyebilirim.
    22-23-24 ekim günleri kendimi son haftalarda hiç olmadığım kadar enerjik hissettim,ara ara kasılmalarım ve düzensiz sancılarım oldu ve 25 ekim saat öğlen 11 de doğum nişanım geldi.
    doktorumu aradım hemen hastaneye çağırdı doğum başlamış olabilir diye,nst ye girdim sancım çok az çıktı,rahimde 2cm açılma varmış hastaneye yatırdılar doğum başlarsa diye ama bü
    tün gece sancı sancı diye bekledim ve ben de hiç tık olmadı:KK43:(( ve rahmimdeki açılma da artmadı:KK43: 26 ekimde sabah taburcu oldum ve bugün 28 ekim itibariyle hala hiç yeni belirti olmadan bekliyorum:KK43:((
    kızlar aranızda doğum nişanı gelen var mı?
    sonrasında kaç gün geçti doğum yaptınız?
    doğumdan önce ne gibi belirtiler yaşadını lütfen yardım???

2. 28 Ekim 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkutmak gibi olmasın ama sen yanlız kalma benim doğum nişanım geldi 1 saat içinde sancım başladı sonra bir saat içinden prensesim kollarımdaydı. rabbim bir havazda doğurmayı nasip etsin.

4. 28 Ekim 2010
  5. ozgulgulece

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    ay maşallah ne güzel ya,korkmak değil canım aksine mutluluktan çıldırırım artık doğum olsa,benim nişan bu pazartesi 11 de geldi ama hala bekliorum,ilk gebeliğim peki senin kaçıncı acaba?
    hani belki ondan ben daha doğuramamışımdır:KK43:((

6. 28 Ekim 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ilk doğumum canım ama ben aşırı hareketliydim doğumdan önce her gün dip köşe temizlik yapardım belki bugün belki bugün diye son bşr ayım sürekli temizlik ve gezmeyle geçti hatta oturmada sancılandım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:eek:

8. 28 Ekim 2010
  9. ozgulgulece

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    ne güzelmiş canım ya benim 31. haftada acile gittim hastaneye yatırdılar bebek gelecek bu gidişle doğumu durdurmammız lazım dediler,3 gün yattım ve sonrasında istirahat şartıyla bıraktılar,34. haftada tekrar sancılarım oldu bu kez doktor tuvalet dışında yataktakn kalkmamma koşuluyla beni eve gönderdi:KK43:((
    anlıcağın şu son 1-2 haftaya kadar hep ezik ezik dolandım hareketlenemedim:KK43:(((
    ama 31. haftadan önce hatta acile gittim dediğim gün temizlik yaptım,ve acile gitmeden önce yemek yapıodum yemeği pişirip gittim hastanaye,ciddi bişey yoktur hemen döner gelirsek yemeğimiz hazır olsun diye:)))
    şimdi ise hareketliyim deee sancı yok:SS

10. 28 Ekim 2010
  11. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende hiç öyle bişey olmamıştı canım ya benim bide rahim ağzı yetmezliğim vardı tabi ekstra erken doğum riskim ama oğlum kanala son anda girdiği için 40+3 te doğum oldu ki 35. haftamda filan yapılan ölçümde rahim ağzı 4 cm açıktı çevremdekiler doktorun seni nasıl eve gönderdi diyolardı normalde insanlar saatlerce sancı çekermiş öyle açılırmış benim hiç sancım olmamışsı ve 41. haftada sancı başladı 2 saatte doğum yaptım hastalığımın avatajından yararalandım bende suyumun gelmesini filan çok beklemiştim ama hiçbiri olmadı şimdi 14 haftalık hamileyim bakalım bunda ne bekliyo bizi
    sana tavsiyem herşeyin hazırlıklı olsun heran gelebilir senin bebiş sağlıkla kucağına alırsın inşallah
    kaydirigubbakcemile2

12. 28 Ekim 2010
  13. ozgulgulece

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    canım benim maşallah,Allah evlatlarını sana bağışlasın

inşallah bu seferki de kolay bi doğum olur senin için:)
    ben de de şimdilik 2 cm açılma var ama hastaneden çıktığımdan beri ne bi akıntı ne bi sancı ne başka bişey var,inşallah çabucak kucağıma alırım artık bebişimi ben de

14. 28 Ekim 2010
  15. ozgulgulece

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    doğum nişanı çok nadir yaşanan bi olay galiba:KK43:

16. 29 Ekim 2010
  17. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    nişan herkeste olmayabilir mesela benden hiç nişane gelmedi çokda dikkat etmişimdir gelcekmi diye:)) gözden kaçmışsa bilemem:))

18. 29 Ekim 2010
  19. ozgulgulece

Beğenildi:
    344
    Ödül Puanları:
    143
    canım gelseydi inan gözünden kaçmazdı,tarifi imaknsız bi akıntı ya resmen ben şok olmuştum görünce bali gibi kıvamda ona yakın yaböle yapışkan gibi daha açık renkte sümüksü fazla mikatrda bi akıntı