Dogum sancısı nasıl bişey?

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve WannaBeMum tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : WannaBeMum
  1. WannaBeMum

WannaBeMum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık olarak 21 Mayıs civarı doğurucam.Birkaç gündür karnımdan aşağıya doğru tuvaletim gelirmiş gibi bi baskı oluyor ve geçiyor.Doğum sancısı böyle bişey mi?
  2. 4 Mayıs 2009
  3. Elis

Elis Guest

baya yaklasmis canim,yavas yavas yoklar artik seni,korkma ve hep dua et,Allahim bi sancida kurtarsin iyisallah,ne cekersen cek,deydigini goreceksin,:ecrin_bebek::KK46:bunu unutma,,,dualarim seninle:Saruboceq:
  4. 5 Mayıs 2009
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok endişelenme,daha başlamamıştır ama belli de olmaz,bebiş baskı yapıyor o yüzden böyle ağrıların oluyor cnm
  6. 5 Mayıs 2009
  7. olusum_icin

olusum_icin ıkıncıye anne oluyorum . Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benimde bu aralar o tür sancılar oluyo karnımın altında vajinya doğru aniden giren bi sancı oluyo bende merak ediyorum doğum sancısı mı acaba kesin bilenler varsa yardımcı olsun lütfen ... CADIARZU
  8. 5 Mayıs 2009
  9. benimminikelam

benimminikelam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok yaşamıştım yalancı sancıları...
    gerçek doğum sancısı dakik ve belden olurmuş..o kısmınıda yaşadım amaa...sezeryana alındım maalesef açılma olmayınca..
    canım normal yani kendine dikkat et hareketlerine felan...yalancı sancılar karında ve kasılma şeklinde oluyor..aklınızda olsun...
  10. 5 Mayıs 2009
  11. WannaBeMum

WannaBeMum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de kasıklarımda ağrı başladı 2 gündür.Bacaklarımı birleştiremiyorum yatarken iki yastık koyuyorum 2 bacagımın arasına ancak öyle yatabiliyorum.Yürümek ise işkence gibi...:sm_confused::sm_confused:
  12. 6 Mayıs 2009
  13. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar allah hepinizde bir avazda kurtarsın.
    doğum sancısı adet sansısına benziyor ama daha şiddetlisini düşünün
    o bahsetmiş olduğunuz vajinaya baskı doğum yaklaşınca yani 9 cm. falan açılma olup artık bebeğin çıkmasına yakın oluyor daha şiddetlisi tabi benimki böyle olmuştu
    ama kucağınıza alınca hepsini unutuyorsunuz hepinize hayırlı doğumlar
  14. 11 Mayıs 2009
  15. yaseemin

yaseemin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şiddetli adet sancısı gibi olur canım ara sıra gelir ve gider sürekli olmaz yani.ALLAH kurtarsın canım
  16. 19 Mayıs 2009
  17. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek cocuk ve kiz cocuk sancisi degisik arkadaslar kiz cocugunun sancisi kasiklardan ve vajinadan geliyor gibi oluyor erkek cocugun sancisi bele vuruyor sitdetli bel agrisiyla basliyor , ama korkacakda birsey yok sakin endiselenmeyin en guzel duygu bu duygu anne olmak kadar kutsal bir duygu zaten yok sanciniz basladiginda bunun gececegini bilin surekli kalmayacak bu agri ve sonunda minnacik bir evlada kavusacaginizi unutmayinki sevinciniz agrinizi bastirsin!!!, sunuda aklinizdan cikarmayin o agri surekli surmuyor Allah c.c oyle bir ayarlamiski arada nefes alip dinlenme payi birakmis bir dakika agriniz oluyorsa iki dk dinlenip enerji toplaya biliyorsunuz saatlerce ayni sanci cekilmiyor bir saatin yarim saati 40 dk sanciliysa 20 dk si agrisiz o yuzden korkmayin nacizane benim tavsiyem agriniz kesildiginde enerjinizi toplamaya tekrar evladiniza konsantire olmaya calisinki agri basladiginda cocugum gelecek cok az kaldi diye agridan cok sevincinize konsantire olun!! ..
    ben 3 cocugumuda normal dogum yaptim ve cocuklarimin doguslarini hisetdim karnimda donduklerini inislerini hisetdim olagan ustu bir duygu, olagan ustu bir mucize her anneye bunu hissetmelerini tavsiye ederim sezeryanla mumkunse dogum yapmamaya normal dogum yapmaya gayret gosterin cocugunuz ciktigi o an kucaginiza almaniz ve sanki hic aci cekmemis gibi hisetmeniz cok guzel bir duygu, Allah herkeze anne olmayi nasip etsin insallah
    perikanadi bunu beğendi.
  18. 17 Haziran 2009
  19. hircin

hircin canım kızımm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol ellerine sağlık valla yazını okuyunca rahatladım ALLAH C.C. RAĞZI olsun