doğum sancısı nasıl olur

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ADAY tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

16 Eylül 2012
    Konu Sahibi : ADAY
  1. ADAY

ADAY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar daha önce normal doğum yapmış annişler.doğum sancıları nasıl bişey benim kasıklarıma düzensiz 5 dk da bir 7 dk 10 dk belirsiz aralıklarla sancı vurup duruyor.sürekli ama süreleri düzensiz.birde mide bulantısı ağzımda kuruluk hissediyorum yemek yedigim halde midem kazınıyomuş gibi oluyor.bunların doğumla alakası varmı.bu sancılar gerçekmi yalancımı anlamıyorum.sadece kasıklarıma vuruyo belime felan vurmuyo.

2. 16 Eylül 2012
  3. mart23

mart23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım sancılar uzun süreden kısa süreye doğru gidiyor benim 15 dakika aralikla başladı sonra 5 dakika sonra 3 dakika derken sonra aralıksız geliyor kusmakta doğumun başlangıcı oluyo tabi ben 32 saatlik sancıdan sonra sezeryana karar verildi 5 cm açıldı ama bebisim biraz daha aşağıya inmedi dünya ağrı çektim ama nasip Allah im sana hayirli doğumlar nasip etsin

4. 16 Eylül 2012
  5. ADAY

ADAY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm 32 saat sancıya nasıl dayandın bu aralıksız geldiği kaç zaman saat sürüyor aralıksız dayanılmazki buna:KK43: benim şu an düzensiz dakkalrın araları ne zaman hastaneye gitsemki sabaha kadar beklemeyi düşünüyorum bir sorun çıkmazsa

6. 16 Eylül 2012
  7. jelibons

jelibons Çınar Alp :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğum sancısı 10 dk arayla başlamıştı doğuma yakın 1 dk falan düşüyor belimin ağrısından mahvolmuştum
    belden kasıklardan bacaklarıma vuruyordu ben 24 saat sancı çektim
    çok kötüydü fakat doğumum çok kolaydı
    Allah yardımcın olsun umarım az sancılı kolay bi doğum geçirirsin.
    sana tavsiyem sancını evde çek sıklaşmadan dayanılmaz olmadan gitme
    ben 2 cm açıklıkla gittim eve geri geldim akşam 9 da gittim 3 cm olmuştu çok geç açılma oldu saat 04.30 da doğum gerçekleşti

8. 17 Eylül 2012
  9. mart23

mart23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim ağrılarım cok fazlaydı ama açılma olmuyordu 32 saat icimde 3 kere hitt hastaneye anca 3. De yatış yaptılar ama 32 saat icinde 5 cm e zar zor geldi en son bir kac saat ağrım gitmedi epidural takıldı cok rahatladım ama iste mecbur sezeryan oldum. Sana tavsiyem sancın biraz varsa bor muayeneye git zaten hemen yatırmıyorlar gonderip evde cek ouyorlar benim akrabamda hemen gitmiyim dedi sonra bebek kalp atışları yavaslamisti nerdeyse kaybediyordu bebeğini sana tavsiyem git derim bir muayene ol benim bebeğimde kakasini yemişti günı gunüne dogum yapmama rağmen riske atma kendini ve bebeğini

10. 10 Ekim 2012
  11. ADAY

ADAY Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet doğum sancısıymış o gecem gittim hastaneye nişanım geldiği için açılmam 3 cm idi.sabahına doğurdum.şimdi bebeğim 23 günlük.

12. 10 Ekim 2012
  13. mart23

mart23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ne mutlu sana Allah bebeğinizi size bağışlasin

14. 10 Ekim 2012
  15. cansu594

cansu594 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım bizede sizin gibi bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin.Kızıma hamileyken sancısız gitmiştim hastaneye sunni sancı verildi sancı kısmı zordu ama doğum kolaydı inşallah bu defa ede sancılanmak o nişanı görmek o paniği yaşamak banada nasip olur inşallah.

16. 11 Ekim 2012
  17. ceterissparibus

ceterissparibus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlarr sol kasigimda surekli devam eden agri var. Anlattiginiz gibi ara ara degil kesintisiz. Dogum sancisi midir bu korkuyorum???

18. 11 Ekim 2012
  19. mart23

mart23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım doğumun yakınsa muhtemelen dogum baslangicidir diye düşünüyorum doktora gitmekte yarar var