doğum sebebim rahim ağzı yetmezliği değil

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve feyza tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : feyza
  1. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğumdan sonra yapılan kontrolde,erken doğum yapma sebebimin bebişlerim ikiz olduğu için,muhtemelen rahmimin taşıyamadığı söylendi.bazı ikiz anneleri 40.haftaya kadar bebeklerini taşıyabiliyorlar.sürekli yattıkları içinmi acaba.bende yatsaydım 40.haftayı doldurabilirmiydim sizce.yoksa benimki evhammı sadece...kafam çok karışık..:uhm::CüvCüv:

2. 16 Nisan 2009
  3. bramble

bramble Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Olacağı varsa oluyor işte kimse önüne geçemiyor bunun. Ben 3 gün önce kontrole gitmiştim. 3 gün sonra doğum yaptım, o zaman bile anlayamadı doktor. Anlık birşey oluyor. Tabiki çalışmasaydık oturup evde yatsaydık belki bir iki hafta geciktirirdik ancak doğumu. Bende hiçbirşey anlamadım işe gitmek için kalktığımda suyum geldi. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

4. 17 Nisan 2009
  5. dilda

dilda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yattım da ne oldu.Olacağı varsa oluyor.Kanamadan sonra hamileliğimi ikinci ayında doktorum yatacaksın sadece tuvalete kalkacaksın dedi.Yattım.Kanepeyle bütünleştim adeta.Yatalak insanların çektiği ızdırabı o zaman anladım.Suyum geldi.erken doğum.ıkizlerimden birini kaybettim.Diğeri dört ay küvezde kaldı.

6. 18 Nisan 2009
  7. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt canım.Allaha inanmak insanı rahatlatıyor.herşey ondan.ama genede bir acaba sürekli zihnimde.Rabbim affetsin.sevgilerimle:1hug:

8. 18 Nisan 2009
  9. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bana okadar çok teselli oldu ki yazdıkların.kendimi suçlamak tan yoruldum.niye yatmadım diye diye.sağol canım.herşey kader demekki.onların doğacağı an alınlarına yazılmış.napsak değiştiremeyiz..sevgilerimle canım..:1hug:a.s.:CüvCüv::ecrin_bebek:

10. 18 Nisan 2009
  11. bramble

bramble Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Alanda o verende o... Elden birşey gelmiyor. Sözlerim yetersiz kalır sana teselli vermeye. Ben bebeğim yaşam mücadelesi verirken önüme gelen herkesi suçladım ama sonuçta rızkı varmış ve yaşadı. Sen kendi morelini yüksek tut, kendini bir an önce toparla.. Bebek herzaman Allah izin verirse olur, ama senden birdaha olmaz. Allah sana sabır ve yaşama gücü versinki tekrar hamile kalırsın. Bu sefer istirahat ederek geçirirsin hamileliğini keyifli keyifli.. Sen güçlü olki bundan sonraki bebeğin rahat olsun cnm. Meleğin sana şefaatçi olsun. Allah'ın sevdiği kulusun ve böyle bir sınav verdi sana..

12. 18 Nisan 2009
  13. edamecrin

edamecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde ikizlerim vardı
    yattım dikiş atıldı
    ama olmadı 24 haftalık doğdular ve kaybettim
    olaağına varıyor her şey

14. 20 Nisan 2009
  15. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başın sağolsun canım.inş sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza alırız Allah ın izniyle..:CüvCüv::ecrin_bebek::KK46::teselli:

16. 20 Nisan 2009
  17. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende canım.başta eşim olmak üzere herkes suçluydu gözümde,erken doğum yaptığım için.en büyük suçluda kendimdim kendimce.çok şükür daha dirayetli ve mantıklıyım artık.tevekkül ve teslimiyet.bizim en büyük ilacımız canım.bebişinle hayırlı uzun bir ömür diliyorum canım..inş sevgili kuluyuzdur Rabbimin.selam ve sevgilerimle...a.s.:CüvCüv::1hug::ecrin_bebek:

18. 7 Mayıs 2009
  19. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    feyzacığım rahmin taşımadığını bir olasılık olarak mı söylediler yoksa bi ölçüm yapıldı mı? bir de üniversite hastaneleri nasıl acaba?teşekkürler canım.