Dogum Sekerleri

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar kimler dogum sekeri yaptiricak aklinizda modeller varmi?

Ben gecen baktim esimin bos bir gununde gidip siparis vericez.Sandigi ve tulu ile birlikte icinde pembe beyaz suslu sekerler.Insalah alinca resmini koyucam.

Kimler yaptiricak yaptiranlar varsada resimlerini paylasalimmi burda ne derseniz.

2. 4 Mart 2008
  3. bluemoon

bluemoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    bende bebek şekeri ve bebek odası süsleri yapıp satıyorum isteyen olursa yardımcı olurum kendi yapmak isteyenede yardımcı olurum

4. 4 Mart 2008
  5. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Vallahi bebek şekerini ilk kez Kavak Yelleri dizisinde görmüştüm yazın.Büyük kız yapıp satıyordu.Anlamamıştım.Hamileliğim ilerleyip forumları gezmeye başladığımda anladım ne olduğunu.
    Ben yaptırmayacağım,millet bana getirsin,bebeğimi görmeye gelirken:)

6. 4 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

heheh aslinda senin dediginde dogru ama iste burda adet birde cok tatli duruyo ne yapiyim yaa alinca koyucam resmini fikirlerinizi alicam bakalim ne diyeceksiniz.

8. 4 Mart 2008
  9. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anniş adayı bekliyoruz fotoğrafları odasınıda göstericektin bize unutma şekerlere gelince aslında bende düşünüyorum ama bi taraftanda çok masraf olucak kıyamıyorum bilmiyorum yani henüz karar vermedim kısmet

10. 5 Mart 2008
  11. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    burda da adet mucburen yapıcaz geçen hafta eminününe gidip ordan bakacaktık ama ben çok rahatsızlanınca gidemdik bu hafta sonuda dr randevum var ondan sonraki haftaya ertelendi
    eminönünde bu tür şeyler çok uygun oluymuş mazemeyi alıp kendim yapmayı düşünüyorum hazırlardan çok hoşuma giden olursa onuda alabilim

12. 5 Mart 2008
  13. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz yaptık anniş adayı
    minik bir bebek kelebek üstünde oturuyor arkasına da mıknatıs yapıştırdık,
    buzdolabına süs oldu:)
    kelebek ve bebek mavi,
    çok hoş oldu
    bu bebği bir kutuya koyucaz minik bir kutuya içine de çukulata eklicez

14. 5 Mart 2008
  15. bluemoon

bluemoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar birkaç model görmek isterseniz bu beinim sitem bakabilirsiniz.

sekerbebis.azbuz.com

16. 5 Mart 2008
  17. Gülben

Gülben Guest

bende arastirdim aslinda kendim yapmak istiyordum fakat o minik biblolardan bulamadim. varda pek bebekle alakali olan seyler degil, oda benim hosuma gitmedi. Ben böyle özel seyleri kendim yapmayi cok seviyorum, daha özel oluyor, mesela ben kendi kina gecemdeki kina keselerini hepsini kendim diktim süper oldular, herkes hayran kaldi. Gerci masrafi hazirini geciyor ama benim icime siniyor. Ben öyle bastan savma islerden nefret ederim.
    Ama dedigim gibi bu defa biblolardan bulamadim, o yüzden bende gidip böyle seyler yapan bir yer var burada oraya bakicam, eger hosuma giderse alicam, yoksaki sorucamki sadece biblolarini satarlarmi diye yine kendim yaparim.

18. 5 Mart 2008
  19. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hastaneye giderken götürmek için ve mevlüt için almak istiyorum.beğendim de,üzerlerinde bebek oturan sarılmış çikolatalardan alıcam.yanına da renkli çikolatalar var ya.mavilerinden alıcam bir de onların nazar boncukluları var.karışık alıcam hepsinden:))
    nisan başı gibi alırım çünkü nisan 5-6 gibi sezeryan olucam ..