Dogum sizi nerde ve nezaman tuttu:)

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Zilanur tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslar,
    bir bucuk hafta sonra bende insallah oglumu kucagimda tutacagim:) Anne baba olacagiz insallah, simdi size sorum....
    dogum sizi nerde ve ne zaman yakaladi?
    Evde mi ,disarda mi´, aksammi sabah mi?
    Benimde aklimdan geciyor kac gündür, acaba beni nerde ve ne zaman yakaliyacak?
    Dogum sanciniz basladi yada suyunuz geldi, esiniz mi sizi araba ile hastaneye götürdü yoksa ambulans mi cagirdiniz?

Benim esim simdiden yerinde duramiyor, kücük bir karnim agirsa sancim tutsa basliyor paniklemeye:) Bende seninle doguruyorum diyor:) Bu zamanlar gercekden unutulmiycak seyler:)guclubacismile

2. 24 Şubat 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.148
    Ödül Puanları:
    463
    doktor muaynanesindekaydirigubbakcemile3
    hastane muaynenenin karşısındaydı, hemen hastaneye koş doğuruyosun dedi, ben farkında değildim çünkü hiç sancım yoktu, hiç sancı çekmedim ben ilginçti yani:hulya:

4. 24 Şubat 2010
  5. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaah ne güzel sancisiz bebisini dünyaya getirdin:)
    allah anali babali büyütsün:)

eeeh baska anlatmak bizimle paylasmak isteyen yokmu arkadaslar?

6. 24 Şubat 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Chess canım şok oldum valla. Ay ne güzel ya!! Hiç sancısız hemde. Süper valla. Bende de sabah 6da hafif hafif sancı başlamıştı. Akşam 19.25de doğurdum ama kızım çok zor geldi. Allahım bir daha yaşatmasın bana o sancıları.

8. 24 Şubat 2010
  9. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    beni uykuda yakaladi
    11 günüm vardi daha ama ogün her günkünden zordu kizim hic durmamisti karnimda gün boyu tepiklemisti mütemadiyen normalde hic düsünmezken ogün acaba bugün dogurumuyum diye düsünmüstüm..
    kocis gece isten geldi biraz sohbet ettik günümün cok zor gectigini anlattim saat 1 i gecmisti ben yattim o biraz nette takildi..her gece yatmaya gelince beni tuvalete kaldirirdi yine askim kalk tuvaletin gelmistir dedi elimi tuttu yataktan dogrulmamla suyumun geldigini anladim..askim suyum geldi dedim sacmalama cisini kacirmissindir dedi wc ye gittim kanli su pedimi islatmisti..herseyimiz hazirdi zaten cantamizi aldik 5 dakika sonra evden ciktik evimle hastane ayni sokakta 2 saat sonra sancim gelmeye basladi toplamda hersey 5 saatte oldu bitti minik kusum kucagima geldi..benim dogumum cok kolay oldu sükürler olsun rabbim herkese benimki gibi kolay dogum nasip etsin

10. 24 Şubat 2010
  11. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    gece 1 de sancılarım beni uyandırdı.saat tuttum doğum sancısıydı kociş zaten hep alarmdaydı.kımıldasam geliyormu diye fırlıyordu.yine fırladı ve beni hiç duymadan doktoru aradı oysa ben biraz sıklaşsın sancılar da öyle ararız diye düşünüyordum.sabaha karşı 5 gibi suni sancı verdiler sabah 10 da doğdu oğluşum.şimdi ikinciyi bekliyoruz 37+3.bakalım bu nasıl gelecek.gece başlaması iyi oluyor kociş evdeyken.sabah işten uçarak nasıl gelir sağ sağlim bilmem

12. 25 Şubat 2010
  13. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayirlisi olsun, insallah ikici bebisinde istedigin gibi dünyaya gelir

insanin esi evde olduu insan kednisini güvende hissediyor, yanliz kaldimi insan evde cok seyleri kafaya takiyor:)

14. 25 Şubat 2010
  15. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    çok doğru.Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin

16. 26 Şubat 2010
  17. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eeeh arkadaslar bu kadar okuyan oldu ama yazan olmadi:)
    olmadi bu simdi :)
    hadi bayanlar tuslara...

18. 26 Şubat 2010
  19. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zilanur okuyan ama yazmayanlardan bırı benım :) konuyu görünce doğum stresimin çok büyük bir bolumunu bunun olusturdugunu anladım.. dogumdan o kadar korkuyorum ama hadı sancılar acayıp bır yerde tutarsa, mesela carsıda yürürken foş diye anıden suyum gelırse napıcam ben?? bu işler nasıl olur onu da bılmıyom kı, onun ıcın tecrubelı annelerden hikayeleri heyecnla beklıyorum ben de ..