doğum sonrası adet

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve esrad tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : esrad
  1. esrad

esrad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize merhaba,doğum yapalı 10 ay oldu ama ben hala adet olmadım 1 haftadırda beyaz renkte yoğun akıntım ve iki gündürde kasıklarımda ağrı var ...beni korkutuyor geçmese doktora gideceğim..doğumdan sonra adet görmeden önce hangi belirtiler vardı..

2. 29 Haziran 2008
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla benımde ılk yogun akıntı oldu ondan bı kac gun sonra adet oldum ben 3 ayımda adet goprxdum canım sen emzırıyomusn

4. 30 Haziran 2008
  5. esrad

esrad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet hala emzirmeye devam ediyorum..kasıklarımda ağrı var ama hala adet olmadım gelsede rahatlasam artık...cevabın için teşekkürler..

6. 30 Haziran 2008
  7. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben 7 ay sonra adet oldum herhangi bir belirti olmadı zaten eğer gelen akıntında koku varsa mutlaka dr git kültür ve smear yaptır koku yoksa yumurtlama belirtiside olabilir seffaf beyazımsı olur ve çok kaygandır sümük gibi uzar

8. 30 Haziran 2008
  9. Kxixzxixm Nazo

Kxixzxixm Nazo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım halk dilinde süt koruyor derler ya o heralde ben doğumdan sonra 1 ay içinde adet olmuştum ama hatırlayamıyorum belki kasık ağrın olamadığın içinde olabilir olmazsa düzelmezse doktora git ihmal etme geçmiş olsun bu arada allah analı babalı büyütsün

10. 30 Haziran 2008
  11. esrad

esrad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler arkadaşalar,yarın için randevu aldım hala tık yok inşallah bir süprizle karşılaşmam kayınvalidem korkuttu bebek olabilirdiye içim içimi yiyor...artık yarın bir netliğe kavuşacak

12. 30 Haziran 2008
  13. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    KIZLAR BENDE ACİL BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM ARANIZDA KIRKI ÇİKTIKTAN SONRA SPİRAL TAKTIRIP HALA ADET OLMAYAN VAR MI. BEN MART 22 DE DOĞUM ETTİM KIRKIM ÇIKINCA SPİRAL TAKTIRDIM AMA HALA ADET OLMADIM. ÇOĞU ZAMAN SPİRAL + KONDOM İLE KORUNUYOM AMA ÇOK KORKUYORUM HAMİLE KALACAĞIM DİYE. OF BOLE OLAN VAR MI AKIL VERİN BANA YAA:KK46::KK46::KK46::KK46: