Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kapkara tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kapkara
  1. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben de mart annesiyim..normal doğum yapalı nerdeyse 2 ay oldu ama eşimle birlikte olunca korkunç ağrı çekiyorum....sizce normalmi,yaşayan varmı aranızda...? tekrar eskisi gibi olamayacakmı hiç,çok üzülüyorum...:KK43:(((((((( :çok üzgünüm:

2. 30 Nisan 2009
  3. aycann

aycann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    valla benim kanamam kesilmediği için ilişki falan olmadı umarım ağrılı olmaz

4. 30 Nisan 2009
  5. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kanamam benimde ara ara devam ediyor..kanama olmadığı zamanlarda ilişki denedik ama acıdan pekmümkün olmadı..keşke sezaryen olsaydı diyorum bazen...

6. 30 Nisan 2009
  7. aycann

aycann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benimde doğumum çok zor oldu bende keşke sezaryan olsaydım dedim eğer ilişki sırasında çok ağrıyosa normal doğumu tavsiye etmiycem kimseye

8. 30 Nisan 2009
  9. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende normal doğum yaptım ve çok kolay oldu bende herkese tavsiye ediyorum..bünyeden bünyeye değişiyor bu durum..benim anlamdığım acı çekiyorsunuzda acı tam olarak nerede..dikişlerin acısımı yoksa rahmin acısımı..dikişlerin acısıysa bişey diyemem ama rahim zaten ağrır..sezeryan normal farketmez..sonuçta doğum yaptınız ve eski halini alması biraz zaman gerektirir...
    benim arkadaşlarımdan sezeryan olup uzun süre acı çeken var..
    ama geçecek elbet kendinizi kasmayın üzülmeyin..

bendimm ve irlanda bunu beğendi.
  10. 7 Mayıs 2009
  11. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde çok ağrı oluyor netcez kii?
    acaba kendimizi mi kasıyoz fark etmeden. denedim kasmamaya relax olmaya çalıştım sanki azcık azaldı. bende sezeryanla doğum yaptım. acaba enfeksiyon falan mı kaptık ki gerçi yanma falan yok deli gibi de su içiyom bilmem nedendiirrrr?

12. 7 Mayıs 2009
  13. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugun bu yuzden cok kizginim, kirginim ve uzgunum, esim moralimi cok bozdu
    benim dogum normal ve dikisli oldu, bugun ilk defa denedik ama olmadi, hem cok acidi, hemde olmadi iste, esim sinirlendi, bagirdi felan cok moralim bozuldu, sacmalama benim sucummu ne yapayim aciyo olmuyor yeni dogum yaptim heralde felan diyorum, hala kalk git ya banyomu yapacan ne yapican felan dedi kalkti gitti, simdide yuzume bile bakmiyor delirecem yaa, anlayissiz gicik yaasenağlamasenağlama

14. 7 Mayıs 2009
  15. papatyang

papatyang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nazancım kusura bakma ama gerçekten anlayışsızmış eşin ben olsam acımasa bile yanaşmam yanına
    çok sinirlendim eşnin tavrına ,kendileri bi grip olunca dünyayı ayağa kaldırırlar kolaymı 9 ay boyunca vücudunda bi canlı büyütüyorsun
    üzülme canım valla diycek söz bulamıyorum

havalikiz_84 ve lizz_1702 bunu beğendi.
  16. 7 Mayıs 2009
  17. papatyang

papatyang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doğum sonrası ilişki sırasında benimde biraz sıkıntım oldu ,doktorum bi fitil verdi 1 hafta kullandım şimdi sorun yok ,acının sebebi de 9 ay boyunca adet görmediğimiz için rahim ağzı zayıflıyor gibi bişey dedi doktorlarınızla konuşun çözümü çok basit boşuna sıkıntı çekmeyin derim

18. 7 Mayıs 2009
  19. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

ya canim benimki fitille olacak birsey degil sanirim yani acik acikta yazilmiyorki ama yani bende islanma olmadi diyeyim bu yuzdende birlesme olmadi denedi ama olmadi yani daha acikta yazamiyorum:eek:, benim bunda bir sucum yokki yani ben acimasini problem etmedim yani