doğum sonrası birkaç soru?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve rayiha_06 tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : rayiha_06
  1. rayiha_06

rayiha_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1- doğum yapalı 5 ay oldu. emziren bir anne olarak bana aylık iğneleri mi yoksa spirali mi korunma yöntemi olarak tavsiye edersiniz?
    2- birde gebelik öncesi adetlerim düzenliydi. doğumdan sonra bir kez o da 1,5 ay önce adet oldum. hala bir şey yok bu normal mi?
    3- alakasız ama gebelikte şeker ölçümüm yüksek çıkmıştı 50lik yüklemede. ama sinirlerim çok bozuktu ve stresliydim. ayrıca ölçüm yapılacağını bilmediğim için kalorili ve şekerli şeylerde yemiştim ölçümden 3 saat falan önce. aç olmana gerek yok demişti dr.. 100lük yükleme de bir değer yüksek çıktı. diyete girdim her şey normaldi doğumdan sonra 75lik yüklemeyi yaptırmayı unuttum.
    şimdi şekerimin olup olmadığını öğrenmek için ne yapmalıyım?

2. 31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : rayiha_06
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bebeğiniz hayırlı olsun güle güle büyütüüz. sipiral sizin için daha uygun olabilir tabii muayenenizde uygun ise. tekrar şeker durumunuzu öğrenebilmek için açlık ve yemek yedikten 2 saat sonraki tokluş kan şekeri değerleriniz durumunuz için yeterli tetlerdir. sonuçlarınızla tekrar haberleşiriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.