dogum sonrasi catlaklar

Konusu 'Doğum Sonrası Cilt Bakımı' forumundadır ve adabasar tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : adabasar
  1. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aranizda dogum yaptiktan sonra catlaklara care bulan varmi? Ïkinci dogumdan sonra daha cok belli oldular acaip moralim bozuk. senağlama?

2. 4 Mayıs 2008
  3. dogum sonrası çatlaklarına yapabılecek bır sey hala bulunamadı malesef benımde bacak ve kalcalarımda bol mıktarda var,ama uzulme onlarla barısık yasamaya alısmamız gerektıgını dusunuyorum ,bebegımızden hatıralar onlar ne kadar moral bozucuda olsa....

4. 4 Mayıs 2008
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    malesef canim eger care bulunan bir krem olsaydi yapan kesin zengin olmustu ama belki arkadasin dedigi gibi yasamayi ogreneceksin yinede dogumdan sonrada bebe jel yaglariyla masajini yap benim annem teyzem kardesim degil catlak bir parmak gibi yariklar vardi aklim cikiyordu genetikmis diye 12 kilo aldim hamilelikte bir gun esim Bio-oil diye eczaneden bir yag getirdi yuze bile kullaniliyordu 6 koca sise bitirdim tek cizgim bile yok yagdan olsa gerek halada suruyorum icinde dogum sonrasida catlaklara diyor ama bir sor BIO-OIL eczanelere belki ise yarar

6. 4 Mayıs 2008
  7. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende rejene dıye bı jel duydum tv de acaba bı faydası varmı benımde ıhtıyacım var ma maglesef bı acre yok uff bende uzuluorum ole

8. 4 Mayıs 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    rejene kullananlar var forumda onlarda işe yararsa kullancam bende
    bir arkadaşta contactubex önermiş

10. 5 Mayıs 2008
  11. ergene

ergene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya evet bende de var. İlk önceler mosmordu. Şimdi o morluklar gitti ama biraz araştırdım. Kesin olarak çare yok gibi malesef.

12. 5 Mayıs 2008
  13. hale_izmir

hale_izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar ben 6 ay önce doğum yaptım 9 ay boyunca karnımda çatlak belirtisi olan hiç bir şey yoktu.özellikle normal doğum diye direttim rahim açılmadı ben ısrarla 16 saat suni sancı aldım.ve doğumdan çıktığımda karnım çatlaklşarla doluydu.dermatolog ve bir kaç estetieyen çatlaklarımın sebebinin suni sancı olma olasılığının yüksek olduğunu söyledi.doğum yapacak arkadaşlara tavsiyem olmuyorsa normal doğum diye direnmesinler.ben sonuç olarak sezeryan oldum ve korkularımın yanlışlığını anladım.

14. 5 Mayıs 2008
  15. hale_izmir

hale_izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

oluşan çatlaklarım için aktar dan dolu yağlar kullandım.fakat bi işe yaramadı.demet şener in kullandığı strivectin sd bi nebze olsun ii geldi fakat fiyatı oldukça yüksek bi köşe yazarı tavsiyesiyle strawberrynettn yarı fiyatına aldım.orada her ürün çok ucuz bütün parfüm ve her türlü kozmetik ürün freeshop fiyatına siteyi
    şiddetle tavsiye ediyorum

16. 5 Mayıs 2008
  17. hale_izmir

hale_izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

son olarak o içine paRmak girebilen iğrenç yarıklar gözle görülmez bi hal aldılar
    ne mi yaptım?her banyodan sonra strıvectin ve be panthene i klarıştırarak kullandım. her sabah madecassol(6 ytl) akşamları önce acnelyse(2 ytl) sonra yine madecassol kullandım.günaşırı yosun yağı(markası aktarım ücreti 14ytl)sürüp strech film geçirip 4-5 saat bekleyip strech filmi çıkardım ve haftada bir kez evigen ampül(4 ytl) kullandım.ve inanılması zor çatlaklara vede ettim gibi bişey.ban toplam maailyerti strivectini 175 ytl ye aldım toplam maaliyet 200 ytl fakat karboksiterapinin seansı 90 ytl hepsinden bi kere aldım şiddetle tavsiye ediyorum

18. 8 Mayıs 2008
  19. bppinar

bppinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben şubatta doğum yaptım ve 16 yaşında doğum yaptığım için çok çatlakarım oluştuve şuan mosmor gördükçe moralim bozuluyor