Doğum sonrası çatlaklar

Konusu 'Doğum Sonrası Cilt Bakımı' forumundadır ve selin jülyen tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : selin jülyen
  1. arkadaşlar 3.bebeğim de oldu ve doğum çatlaklarım var ne yapabilirim estetiklemi geçer acaba?:bbo:

2. 12 Şubat 2009
  3. D-E-M-E-T

D-E-M-E-T Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    13.01.2009 da bende ilk bebeğimi dünyaya getirdim.:KK46:gebelikte suyum fazlaydı ve kilolu hamile kalmıştım.göbeğimdeki çatlaklar çok fazla.lütfen çaresini bilen varsa yardım etsinsenağlama

4. 25 Mart 2009
  5. poly_35

poly_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kakao yağı deniyorum.Birde benim kızım eline sıcak su dökmüştü 15 gün boyunca hastaneye gittik ve tedavi olmuştu.2004 te oldu. eşimin bir arkadaşı hastanede memur kakao yağını tavsiye etti ama katı olanını margarin gibi bir şey.Kızımın eline sürdük hiç iz kalmadı.Ama yarası kabuklaşmıştı.Dr. pansumanlarını yeterli bulup göndermişti artık gitemize gerek yoktu.Çabuk etkisini gösterdi.Artan kakao yağını daha bu sene kullandım ama bana yetmedi bir daha alacağım.Kakao yağını eritip süreceksiniz.Lekede tutmuyor ,Ciltte zaten hemen emiyor.Ben 31 yaşındayım bakalım bende hızlı etki gösterirmi?

6. 23 Nisan 2009
  7. avukat

avukat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben dün doğum sonrası çatlaklar ve sıkılaşma için mustela nın bir kremini ve yerleşmiş çatlaklar için serumunu aldım bakalım deniycez.

8. 15 Temmuz 2009
  9. kablanrabia

kablanrabia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dogum yapalı 8ay oldu yıne kadınlar kulubunde bır bayanın tavsıyesı uzerıne eczaneden alınması uzerıne yazmıs oldugu kremlerı aldım ve alalı daha 4 gun oldu cıldımdekı o catlak dısında putur putur kırısık gorunum vardı onu baya yok ettı gıbı 1 hafta desn sonuclara bakayım kremın adını yazırım sıze bende ıse yarıyor gıbı :teselli:ins.yarar kızlar yoksa artık bunlarla yasayacaz su reklamlarda sozu gecen kremlerden alanların cok azı memnun gerı kalanı para tuzagı dıyor

10. 21 Temmuz 2009
  11. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Beğenildi:
    2.805
    Ödül Puanları:
    123
    kızlar hamile ve karnı çatlamıs biri olarak bunu araştırdım şöyle bir formül buldum türk kahvesive limonu krıştırp çatlak bölgeye sürüyoruz ve bir sünger yada lif yardımıyla yediriyoruz bastırarak yapıyoruz bu işlemi çatlak bölge soyuluyormus üç güne tekrarlıyomusuz bence bı zararı yok denemekte fayda var 3 tatlı kasıgı kahveye yarım limon katıyoruz bu sıtede bır topıc den aldım fakat tekrar girdıgımde bulamadım (bı arkadas anneannesının yanında ustunu cıkaarırken anneanne catlaklarını görmus ve bu tarıfı vermıs kadında hıç catlak yokmus ) oyle yazıyordu umarım şifa buluruz

12. 21 Temmuz 2009
  13. necoo

necoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar ben de okumuştum uygulamayı düşünüyorum.:enbuyukkk::enbuyukkk:

14. 29 Temmuz 2009
  15. Elloy24QB

Elloy24QB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu formül beyaz görünümlü çatlaklar içinmi? Şu anda 9 aylık hamileyim ve karnımdaki çatlaklar kırmızı şeritler halinde uygulamak için doğum sonrasını beklemem mi tavsiye edersiniz?

16. 10 Eylül 2009
  17. zeliha_

zeliha_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hamile ve karnı çatlamıs biri olarak bunu araştırdım şöyle bir formül buldum türk kahvesive limonu krıştırp çatlak bölgeye sürüyoruz ve bir sünger yada lif yardımıyla yediriyoruz bastırarak yapıyoruz bu işlemi çatlak bölge soyuluyormus üç güne tekrarlıyomusuz bence bı zararı yok denemekte fayda var 3 tatlı kasıgı kahveye yarım limon katıyoruz bu sıtede bır topıc den aldım fakat tekrar girdıgımde bulamadım (bı arkadas anneannesının yanında ustunu cıkaarırken anneanne catlaklarını görmus ve bu tarıfı vermıs kadında hıç catlak yokmus ) oyle yazıyordu umarım şifa buluruz
    teşekkürler inşlh işe yarar düşünücem

18. 4 Ocak 2010
  19. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.725
    Ödül Puanları:
    663
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.