dogum sonrası deforme olan goguslere cozum varmı

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve keri34 tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    11 ay once dogum yaptım.1.5 ay emzırebıldım ama buna ragmen goguslerımde sarkma oldugunu dusunuyorum.benım gıbı sıkayetı olan arkadaslar tekrar dıklestırmek ıcın kozmetık kullanıyormusunuz?sızın buldugunuz cozumler varmı.cok canımı sıkıyor bu konu

2. 24 Şubat 2009
  3. gossipgirl

gossipgirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablam da yanı dertten müzdarıp sitede avonun göğüs kremini kullananlardan bazıları memnun kalmış diye okumuştum. 2 gündür kullanıyo ama daha bi ley söylemek için erken valla bu hepimizin başına gelcek şimdiden araştırmak lazım :kahve:

4. 24 Şubat 2009
  5. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben dergının bırınde buldum.nettende baktım ama ne kadar guvenılır onu bılemıyorum.

6. 25 Şubat 2009
  7. yldz

yldz kardelen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok merak ediyorum,
    henüz çocuk düşünme aşamasındayız ama şimdiden tutuştum.kozmetik değilde egzersiz düşünmüştüm belki faydası olur.olursa yazarım
    tabi önce anne olma cesaretini bulmam lazım... :eek:

8. 25 Şubat 2009
  9. keri34

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yaz tabı arkadasım her turlu paylasımın ısımıze yarayacagına emınım.olduktan sonra anladımkı gercekten cesaret ısı anne olmak.

10. 27 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

bende sadece 2 ay emzirmeme rağmen maalesef deforme oldu heralde kilo alıp vermekten oldu bende yenifındıkyağına başladım inşallah faydası olur doğum sonrası deformasyonlarda kullanılır diyo ama bakıcaz

12. 4 Mart 2009
  13. ysm_mea

ysm_mea Guest

ya bendede aynı sorun var daha evlenmedim ama defermasyon sorunu oluyo hatta bi ara doktora gittim memografi iiçin rutin muayeneler defermasyon deyince kadın birazcık bozulmadım desem yalan olur işe yarayan bişi varsa yazın arkadaşlarfisfisfis

14. 4 Mart 2009
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Bir çocuğunu 16 ay diğerini 8 ay emzirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim.Doğumdan sonra dolan süt ve alınan kilolarla birlikte göğüsler elbetteki büyür, dikleşir vs vs. Emzirme süreci bittikten sonra ve eski kilonuza döndüğünüzde göğüslerinizdeki deformasyon kaçınılmazdır. Deformasyonu en aza indirgemek için göğüslerinize masaj yapın arkadaşlar. Buz kalbını gezdirin göğüslerinizde. kan dolaşımını hızlandırdığı için sarkmayı bir nevi engelleyebilirsiniz. Ve her duştan sonra göğsünüze soğuk su tutun, dayanabildiğiniz kadar soğuk olsun ama.

Ben denedim bunları faydası oldu.

16. 4 Mart 2009
  17. ysm_mea

ysm_mea Guest

süper teşekkür ederim kuzum