Doğum sonrası depresyonu

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve Sissillia tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Sissillia
  1. Sissillia

Sissillia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kendimi çok güçlü hisseden bir insanım yada öyle olduğumu düşünürdüm.Doğum yaptıktan sonra tabiki yeni doğmuş bir bebeğe bakmanın verdiği sıkıntılar oluyor.Ama inanın çok severek yaptığım birşey.Çocukluğumdan beri istediğim bir olay bu.Oğlumu ve onu bütün sıkıntılarıyla büyütmeyi çok seviyorum.
    Yanlız doğum sonrasında kayınvalidemden sıkıntı yaşıyorum.Bana davranışları evlendiğimden beri çok iyi gibi görünüyordu fakat her hareketinden birşeyler görmeye başladım.Çok yanlızım.Eşim beni anlamıyor.Zaten ailesi hakkında her zaman savunucu... Zaten şikayet bile etmiyorum hep içime atıyorum..Mevlüdle birlikte üstüme gelmeye başladı eşimin ailesi.İyi sütüm kesilmedi yaşadığım sorunları bir ben bliyorum birde allah.

2. 22 Şubat 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun kardeş. ve hayırlı olsun bebeğin. ne gibi sorunlar yaşadın ki kaynananla ilgili?

4. 22 Şubat 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    doğum sonrası kayınvaliden ile sorun mu yaşıyorsun? işte benimde aynen böyle olucak :KK43: bundan eminim.. ne olduki çok mu karışıyor sana?

6. 3 Mart 2009
  7. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun yerimseniben...allah kurtarsın :Saruboceq:...sayılı gün çabuk geçer:nazar:..ben sırf bu yüzden ikinci çocuğu hep erteliyorum:CüvCüv:..o günler kabus gibiydi :nazar:..hatırlamak bile beni geriyor..delikafadulden

8. 11 Mayıs 2011
  9. Sissillia

Sissillia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Evet sonunda geçti........ artık boşanmış bir kadınım artık emellerine ulaştılar. İnşallah iki yakaları bir araya gelmez. Bana yaşattıkları ne eksik ne fazla yanlarına kalmasın inşallah...

10. 11 Mayıs 2011
  11. Sissillia

Sissillia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Umarım yazdığın gibi sende bu problemleri yaşamamışsındır. Ben kurtuldum ama nasıl.....:KK43: Sonunda yaptılar yapacaklarını eşimden ayırdılar beni. Ne yaptılarsa yanlarına kalmasın ne eksik ne fazla.....

12. 12 Mayıs 2011
  13. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    685
    Ödül Puanları:
    163
    geçmiş olsun, ne kadar zor zamanlar geçirmişsindir. umarım bundan sonraki hayatında her şey çok güzel olur.
    ah o yuvanın yıkılmasına sebep olanlar... mutlaka cezalarını çekeceklerdir.

14. 12 Mayıs 2011
  15. esradeniz

esradeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bunlara vesile olanların Allah müstahakını versin inşallah.
    İnanamıyorum iki mesajın arasında iki yıl gibi bir süre geçmiş. Sen bu arada bu konuya hiç bir şey yazmamışsın. Dün yazıyorsun ki artık boşanmış bir kadınım diye. Buna sebep olanlar o çocuğu hiç düşünmemiş olacaklar herhalde.
    Düşüncelerine aynen katılıyorum. Bundan sonraki hayatında sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum sana.

16. 12 Mayıs 2011
  17. selene34

selene34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    canım inan cok üzüldüm okuyunca. allah yardımcın olsun.inan herkes yaptıgını buluyor bugün olmasa yarın olur. insallah bundan sonraki hayatın mutlu gecer. yavrun seninle mi?