Doğum Sonrası Egzersizler

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve masal perisi tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : masal perisi
  1. masal perisi

masal perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar evinde kondisyon bisikleti olupta,doğumdan kaç ay sonra spora başladınız acaba bisikletle.

2. 12 Temmuz 2009
  3. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    2 aydan sonra bisiklete binmende bi sakınca yok bence kendini zorlamadıktan sonra her türlü sporu yapabilirsin

4. 12 Temmuz 2009
  5. Elis

Elis Guest

ben ikinci cocugumu bikac ay emzirdigim icin,emzirme suresince hic spor yapmadim,(ne salaklik ama)ve emzirme donemim bitince yaklasik 1 kis icinde 21 kilo verdim,
    simdi yine hamileyim,ama dogumdan 1 yada 2 hafta sonra spora basliyicam,kendini yormadiktan sonra bi zarari yok,,,

6. 12 Temmuz 2009
  7. benanber

benanber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben birkaç kere çalıştım bisikletle ve bir zararını görmedim.

8. 16 Temmuz 2009
  9. ador74

ador74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    ben de doğumdan 20 gün sonra eliptik bisiklete binmeye başladım. hava müsait oldukça da açık havada yürüyüş yaptım.

ama işe yaradı mı?

hayııırrrrrrr.

doğum yapalı 2,5 ay oldu... hergün en az 1 saat ya yürüyorum ya yüzüyorum 2 aydır aynı kilodayım. ve vermem gereken toplam 11 kilom var:KK43:

ekimin ilk haftası da kardeşim evleniyor. o zamana kadar en azından 8-9 kilo vermem lazım! çok mutsuzum çooookkkkk.

10. 17 Eylül 2009
  11. bgurhan

bgurhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

selam,
    eliptik bisiklet konularına bakıyordum reebok i-trainer almışsın kilo konusuyla alakalı diye burda sorayım dedim: nerden aldığını hatırlıyor musun? Hiç bir yerde bulamadım ben.
    Doğumdan daha az zaman geçmiş, ben yaşamadım ama çevremden gördüğüm kadarıyla şişlikler inmemiştir daha. Bu kadar azimliysen kilo verebileceğine eminim ben. iyi şanslar..a.s