Doğum Sonrası Gaz Problemi

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve saime77 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : saime77
  1. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, doğumdan sonra bende yoğun gaz sorunu var sizde de aynı şikayet var mı...acaba bi rahatsızlık mı*

2. 10 Ocak 2010
  3. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben dün gece patlıyordum nerdeyse bütün gece uyumadım hep kayınvalidem yüzünden bütün turp ve türevi sebzeleri ağzıma tıkadı valla ölüyodum sancıdan. Yani bebişimi bir kez daha anladım. Ayrıca dün o turp ve türevi sebzelerden oluşan salatanın suyunu da bebeğimin ağzına verirken yakaladım sinir oldum yaaa. Ekmeğe banmış bir güzel kızıma veriyorr, kaşla göz arasında. Hayır anlamıyorum neden yapılmasını istemediğiniz şeyleri özellikle kayınvalideler inadına yapıyorr.alsanaalsanasmile

4. 10 Ocak 2010
  5. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kıyamam yaaa, el kadar bebeğe neden veriyor

6. 10 Ocak 2010
  7. fdneng

fdneng Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bazen laf anlatılmıyor büyüklere kıyamam ya

8. 10 Ocak 2010
  9. rknydn55

rknydn55 GÜLSENEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı bende senin gibiyim canım benim kayınvalidemde ben olmadığım zamanlar heen agzına bişeyler sokuyor bebeğimin bide parmağıyla veriyor sinie oluyorum zaralı olması bi yane elindeki mikrop hep bebeğime geçiyor gördüğüm zamanda çıldırıyorum....:kızgın:

10. 10 Ocak 2010
  11. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  12. 11 Ocak 2010
  13. zencefine

zencefine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ne yazıkki.Çünkü onlar herşeyi biliyor ve biz bilmiyoruz. Onun kayınvalidesi eşimin doğduğu gün bi sürü şey tattırmışmış. Ya hakkaten susuyorum ama çok canım sıkılıyor.
    Bana süeter örüyor şimdi, eltim başka bir model gösterip dediki bu modeli örseydin ya ne dedi buyurursun benim için ben şişmanmışım bana yakışmazmış:KK43:((((( Bende kusura bakmayın ama ben doğum yaptım dedim. Çok hırslandım hemen spor merkezine kayıt olacam. Ya bana aptıkları hadi neyse de bebişe yaptıkları sinir ediyor. Karanfilli su yapmış okumuş üflemiş illa içircekmişim çocuğa hadii ee niye içeriyim ne işe yarıyor okudum ben içir diyor. E o zaman suya okusaydın daha iyi. Onun baskıları yüzünden benim sütüm gelmedi beni dünya aleme rezil etti sütüm gelmiyor memelerim yara diye. Sanki büyük günah işledim. Ama Allahıma bin şükür şimdi sadece anne sütü ile besliyorum bebeğimide çenesi kapandı. Çok konuştum konunun dışına çıktım:))

14. 11 Ocak 2010
  15. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ay eşimden utanıyom wcye kaçıyom oderece gazım oluyo bende bukadar varsa vay haline kızımın diyom çok kötü karnım agrıyo rahatlamazsamda ya sezeryanda olur diyolardı ama buçok yaaa dkda bir oluyo bazen üşütügümde

16. 11 Ocak 2010
  17. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de çok gazlıyım:KK43:((ne zaman biter acaba??

18. 12 Ocak 2010
  19. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sıkma canını.. büyük oldukları için bizi tecrübesiz görüyorlardır. benim kayınvalidem yok .. yaşadığın sıkıntıları yaşanıyorum. Allah yardımcın olsun... sen bir annesin ve stresten uzak durman lazım.. bu da geçecek sen sabret... biz olaylara nasıl bakarsak o kadar etkileniriz.. sen güzel bak sütün lezzetli ve kaliteli olsun ..bebişinnii öptüm kocamannnnnn