Doğum sonrası göbeklerimiz

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve SEYMA tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : SEYMA
  1. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bakalım doğumdan sonra ne kadar göbeğiniz kaldı buradan takip edelim ne kadar gitti ne kadar kaldı haydi ekleyın içleri boşalan göbüşleri...

opuyorumnanaktan

2. 10 Ekim 2009
  3. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hadi ben bir baslangic yapim bari :icecream:

4. 10 Ekim 2009
  5. Kalemiti

Kalemiti ♥ saygın tuna'm♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kac gunde tamamıyla iner bu gobişler :)
    selina kac gun oldu dogum yapalı

6. 10 Ekim 2009
  7. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Selam kızlar
    Bende bu dertten yanıyorum :KK43: 10. günden itibaren korse takmaya başladım baya değişti ama göbeğim. Ama kesiğin hemen üzerindeki uyuşukluk beni deli ediyor. Sezeryan yaaptığıma bin pişman oluyorum...

Selinacım seninde göbeğin kalmış :KK43: ama senin tecrüben var ne kadar zamanda geçti daha önceki? Sarkma oluyormu? Uyuşukluk ne zaman geçiyor??
    Çok mu soru sordum :kedi:

8. 10 Ekim 2009
  9. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Bu gördüğünüz doğumdan sonraki 5. günde hala sallanan sarkan bir göbek kendisi bana ait olur mafoldumben
    Görenlerde sağolsun içinde bitane daha bebek kalmış esprisini yapmaktan kendilerini alamıyorlar :sinifsinif:
    Çok şükür şimdi biraz daha küçüldü. Müsait bir anımda onuda çeker gönderirim

10. 10 Ekim 2009
  11. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla sözlerim pek umut verici degil ama bu bünyeden bünyeye degisir tabiki.
    Benim ilk göbegim tam olarak hiccc gecmedi, uyusuklukta ögle. Doktor ile konusmustum ben bu konuyu. Oda cok nadir böyle seyler olabiliyor demisti bana. Yani benim bu uyusukluk tam olarak hic gecmedi. Ama bu cok nadir olan bir durum.

Büyük kizimda sürekli soruyor anne bir kardesim daha mi geliyor diye kaydirigubbakcemile2

Sarkma bende cok olmadi acikcasi. Baya iyi toparladi göbek kendini. Bide ben o zaman Mustelanin post partum diye bir krem kullandim. Bu sefer daha almadim. Ama bütün göbegim catlak doldu ya. Zaten ilkden cok vardi simdide eklendi baya. Yani zayiflasam bile bu catlaklar durcak mafoldumben

Korse aldimda cok üseniyorum ya onu giymeyi, havvalar zaten cok sicak. Ama giysem iyi olur deme ya. Green sen ne kadar kullanicaksin korseyi? benim doktor 1 haftadan fazla kullanma, göbek kaslarin sonra kendini zor toparlar dedi bana.

12. 10 Ekim 2009
  13. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım de 2.hamıle kldığımda hala göbeğim vardı 51 le hamıle klmıştım 58 le tekrar hamıle kldım benımde gtmedı...

14. 11 Ekim 2009
  15. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım beniiimm seni cok ii anlıyorum ben normal dogum yapmama ragmen ilk 3 gün göbeğim inmedi..yusuf utkan sarılık olunca doktora götürdük ve hastanede beni gören herkes hamilemisin diye sordu mafoldumben hem de eşimin yanında.... resil oldum kafamçokkarıştı yok deilim deincede içerde bi tane unutmuslar ozaman diye aynı espiriyi yaptı herkes...nerdeyse sinirden ağlayacaktım .eve geldim koca bi carsaf aldım gittim babakafamçokkarıştıma sar beni cabuk sımsıkı dedim.bkafamçokkarıştıir hafatdır sürekli sarıyor babam ve sonuuuuçççç süper.cok az bi göbek kaldı o da zamanla gecer diyorlar....opuyorumnanaktan normal dogum olduguna ilk defa cok sevindim:))))

16. 11 Ekim 2009
  17. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu 15. gün göbeğim...2,5 kilo kaldı geriye doğumdan..ama üzülmeyin başlarda benimde göbişim kocamandı...

18. 11 Ekim 2009
  19. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    merhama ben tam 1 yıl oldu sezeryanla yaptım doğumu ben de hiç gitmeyecek göbek zannediydum hiç bi çaba göstermedi ne sardım ne de korse kullandım ama benim göbeğim oldukca küçüktü zaten doğuma giderken 6 aylık falan gibi görünüyodu tam 1 sene sonra gerçekten göbek yok gibi kendiliğinden toparlndı tabi bunda yaşın da etkisi vardır 25 yaşındyım
    bi arkadaş uyuşukluktan bahsetmiş o yaklaşık 6 ay sürdü ben de hala acı var kızımı karnımda hoplatırken yanma oluyo