doğum sonrası ikinci regl vak'ası :((

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve rida tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : rida
  1. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu ayın 2'sinde ilk reglimi olmuştum dün itibariyle yine olmuşum..çok sinir bir durum...benim çok düzenli olurdu ama diğeri biteli daha iki hafta oldu...çok şaşırdım..siz yaşadınız mı böyle bişey!

2. 22 Ağustos 2008
  3. canım bende doğumdan sonra 3 kere regli oldum . ilk ile ikincisi arasında 16 gün var . ikinci ile üçüncüsü arasında 25 gün. doğumdan bir süre sonra böyle dengesizlikler olması normalmiş. :CüvCüv: ayrıca ben hamileliğimden önce regli oldum zamanlarda iğne vurdururdum hap felan fayda etmezdi ağrılarıma şimdi ise 3 kere olmama rağmen anlamıyorum bile ne ağrı ne sancı maşallah hiç bişi yok. :eek: hatta son reglimde hazırlıksız yakalanmıştım çok feci bir durumdu.

4. 22 Ağustos 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben henüz olmadım ama doğumdan sonra 6 ay kadar düzensiz oluyormuş ve yavaş yavaş düzene giriyormuş.düzelir bence normaldir.

6. 22 Ağustos 2008
  7. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 9 mayısta doğum yaptım. ilkini 28 temmuzda oldum bu aralar bekliyorum ilk doğumumda hemen düzene girmişti. ama illaki hormonlar değişiyor düzene girmek biraz zaman alıyo ridacım sıkma canını

8. 22 Ağustos 2008
  9. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    20 mayısta doğum yaptım ilkini 12 temmuzda oldum ikinciyi 9 ağustosta. saat gibi yaa. hatta düzensiz olur diye düşünerek tatile gitmiştik. gittiğimiz günün ertesi gün geldi. havuz yerine şezlongta uzandım. foto çektim....

10. 22 Ağustos 2008
  11. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    saadetcim dediğin doğru benim de ağrım olurdu..
    ilkinde de şimdi de olmadı...

12. 22 Ağustos 2008
  13. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ridacim benim 3.reglim bitti.Tam gununde oluyorum ama tum arkadaslarin aksine benim eskiden agrisiz ve normal gecerken simdi feciiiii agrili ve cok yogun geciyor.Wc den cikamiyorum cunku saat basi ped degistirmeme ragmen yinede her yerime geciyor.Artik regl gunum gelemden strese giriyorum

14. 22 Ağustos 2008
  15. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha adet olmadım mahmudda 5 ay sonra olmuştum ağrım olmamıştı başlarda ama sonra yine olmuştu ,ilk adetim baya yoğun geçmişti.mercancım neden o kadar fazla oluyorki kanaman acaba?

16. 22 Ağustos 2008
  17. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    22 mayısta doğum yaptım ilk adetim yeni bitti geçen sene en son adet tarihim 10 ağustostu bu senede 11 ağustos 1 sene üzerine :)) ama benim yine çok sancım oldu ilk gün her zamankinden bi farkı olmadı açıkcası

18. 23 Ağustos 2008
  19. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 5 mayısta doğum yapmıştım henüz hiç regl olmadım. ?? sütüm baya bi var şükür, halen emziriyorum yani. ondan da sanırım.. ama ne zaman ve ne şekilde olurum bilemiyorum. bande accayip ağrılı olurdum. bakalım nasıl olacak. gerçi spinal sezeryan oldum, birşey değiştirir mi bilmem?

hepinize sevgilera.s.