doğum sonrası karın sarma veya korse kullanma

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve haceryldrm tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : haceryldrm
  1. haceryldrm

haceryldrm canım kızım azra duru'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğum yapalı 2 ay oldu .. ama karnımı sarmadım çünkü bana söyleyen olmadı.. yeni yeni duydum.. işte keşke sarsaydın niye sarmadın kalır göbeğin falan diyorlar. aranızda saran varmı.. şimdi sarmaya başlasam geçermi ..

2. 20 Haziran 2010
  3. turab571

turab571 sevincim eksilmesin yeter Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben 3 gun once sezeryanla dogm yaptim aslinda ertesi gun saracaktim annem cesaret edemedi birsey olur diye bugun kendim sardim ve keske daha erken sarsaymisim diyorum gobegimi toplarmi toplamazmi bilemeyecegim ama artik kambur kambur yurumuyorum hareket kolayligi sagladi. bence herkes mumkn oldugu kadar erken sarsin.
    bence sende sarmalisin, ayni zamanda karin sikilastirici egzersizler yaparsan halledersin.

4. 22 Haziran 2010
  5. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende 10 hazzirnda dogum yaptım sezeryanla 3. gün hemen sardım ve inanın işe yarıo hemen hemen kalmadı göbegim azıcık sarkma var oda egzersizle gider sanırım bence mutlaka sarın derim...

6. 22 Haziran 2010
  7. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben sarmadım,korse bile içimi daralttı:)) kaldı ki sezeryan sonrası en az 10 gün beklemek gerekiyor sarmak ya da korse için..benim doktorum 10gün demişti..ben ihtiyaç duymadım ama uygulamak isteyen arkadaşlar lütfen doktorunuza sorun..
    bugun 39.gün 4 kilo fazlam kaldıhihoyyyt ama benim göbek de sporsuz gitmez:)

8. 22 Haziran 2010
  9. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    enim annem sarmış.. 2 doğum yaptı göbeği gayet gzel toplanmış... ben sarıcam ama ne zaman ona karar veremiyorum. annemin sözünü dinnicem =)

10. 22 Haziran 2010
  11. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    ben sezeryan olalı 5 gün oldu; henuz sarmadım ama dr'umun söylediği gibi 2 gün sonra baslıcam
    şunu söyliyim bence kesinlikle sarmak işe yarıyo çünkü 2 gündür giydiğim iç çamasırı biraz dar ve sıkı, bugun baktım çamaşırın kapsadığı karnım dümdüz yerleşmiş yukarısı bombeli hala hamile gibi:KK1:
    iç çamaşırı bu kadar topluyosa korse kesin işe yarar.
    kullanınca sonucları tekrar yazarım burdan:hulya:

12. 31 Ocak 2013
  13. ayla_87

ayla_87 yavruma kavuştum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazılanları görür görmez hemen korse taktım 6 gün oldu sezeryan olalı bende korktuğum için takamıyordum.kesşke 3 günlükken taksaydım inşallah kalmaz göbeğim

14. 31 Ocak 2013
  15. 0606gizem

0606gizem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende ilk doğumda hemen göbeğimi sardım 2 ci günde sezeryanla doğum yaptım şimdi göbeğim yok