doğum sonrası kilolaarrr

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve elifdnr tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : elifdnr
  1. elifdnr

elifdnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 4 ay önce doğum yaptım ama doğumdan sonra kilo aldım bu kilolardan nasıl kurtulucam :bbo::bbo:

2. 10 Mart 2010
  3. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    ohhhh be benim gibi kilo alanda varmıs vallahi ne yapacam kara kara düsünüyorum bende degi lkilo vermek kilo aldım ya ilk zamanlar ye tatlı süt olsun dediler sütte olmadı üstüne kilo aldım birde simdi bebiş 2.5 aylık artık yemiyorum ama emziremiyorum sanırım ondan veremiyorum birde dört duvar arasındayız işe baslasam veririm herhalde

4. 12 Mart 2010
  5. RUZGARXY

RUZGARXY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bebişleri beslemek için kendi yediklerimize dikkat etmeliyiz.
    Ben her sabah yürüyüş ve spor yapıyorum.2 ayda 13 kilo verdim.Şu an 65 kiloyum.55 Kilo olana kadarda spora devam edeceğim.Bol bol da su içiyorum.Hem sütü arttırıyor su içmek.
    Umarım en kısa sürede verirsiniz kiloları.

6. 13 Mart 2010
  7. elifdnr

elifdnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa sorma arkadaşım banada ilk zamanlar yedirdiler yedirdiler şimdide nasıl zayıflıycaksın diyo herkes benim tosunumda 4 aylık oldu aynen dediğin gibi işe başlarsam kiloda vermeye başlarım gibi geliyooo inşallahh

8. 14 Mart 2010
  9. bengxuxzar

bengxuxzar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben ıse baslayınca ustune kılo aldım tuhaf degılmı

10. 15 Mart 2010
  11. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ağlamak isstiiiyooorrrummmmmm
    Benimde oğlum 4 aylık. Hamileliğimde 25 kilo aldım. doğumda gider dediler sadece 7 kilosu gitti. Doğumdan 78 kilo olarak çıktım ilk bir ayda annemin yoğun çabasıyla 82 kilo oldum. Şimdi 74-75 arası gidip geliyorum. Yüzüm, üst kollarım, kalça ve basenlerimde en kötüsü de göbeğim kocaman sarkık hani şu simit dedikleri türden. Üzerine çatlaklar ve selülitlerde ekleniyo...
    Aynaya bakmaya korkuyorum. Forumlarda hep bakıyorum bebeğim altı aylık eski kiloma döndüm diyenlere gıpta ediyorum. Spor yapayım yediklerime dikkat edeyim diyorum olmuyor. Bir iki gün yürüyüşe çıktım hava soğudu tekrar kapandım eve. Evdede yiyorsun ister istemez. Öğün düzenin olmayınca ne yediğini bilemiyorsun.. Offffff Offfffffff kafayı yiyecem. 14 gün sonra işe başlıyorum o zaman daha kötü olcak. Çünkü işim gereği oturduğum yerden tuvalete dahi gitmek için kalkamıyorum. En azından şimdi evin içinde oğlumu gezdiriyorum vs. daha hareketliyim ama işe başlayınca çakılmış çivi gibi oturcam yerimde kilo almasam bari daha fazla...

12. 16 Mart 2010
  13. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamileleğim boyunca sadece 7 kilo aldım 63 kioydum 70 le doğum yaptım doğum yapalı iki ay ooldu şimdi yine 70 kiloyum 10 kilo vermek istiorum bu ayda geçsin inş spor salonuna yazılıcam yoksa veremicem hatta böle giderse dahada alıcam çörek otunu zayıflatır dioalr denicem sizede yazarım sonra

14. 16 Mart 2010
  15. DERYAAYDIN

DERYAAYDIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende hamileliğim boyunca 30 kilo aldım.91 ile doğuma girdim .çıktığımda 85 kiloydum.ongün sonra 78 e düştüm. şuan ise halen 78 kiloyum. fil yutmuş gibiyim. hamile kaldığımda 61 kilo idim. ekmeği azalttım.sürekli su içiorum.ama hala bi kıpırdama yok kilomda. bi arakadaşım diyetisyene gitmiş. süt diyeti vermiş diyetisyen. faydasını görmüş. hem sütü dahada artmış. hemde düzenli şekilde kilo vermiş. bende gitmeyi düşünüyorum.inşallah yararlı olur

16. 17 Mart 2010
  17. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ya bana sanki hiç gitmayacakmiş gibi geliyor bu kilolar. Diyetisyene gitmek tek çare galiba..Ama vereceğimiz kilo çok fazla eski kilomdayken 3-5 kilo fazlama takıyordum şimdi 15 kiloo nasıl verilir bilmiyorum. Kaç ay sürer birde sarkmalar olcak onlar nasıl gider ....

18. 17 Mart 2010
  19. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    düzneli yemek yemek şarttttt
    3 ana 3 ara bakın nasıl veriyorsunuz kiloları
    tabi birazda spor....