doğum sonrası kilolarını bu yöntemle vermiş.

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve arzusoydan tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : arzusoydan
  1. arzusoydan

arzusoydan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlara.s. bugün nette takılırken bu haberi gördüm ve hepimizin ortak derdi olan fazla kiloları vermeye yardımcı olabileceğini düşünerek buraya ekliyorum.ben de 11 ay önce doğum yaptım ve hala kilolarım var.bence denemekte yarar var ancak boğazlarımız falan da ağrımaz umarım.

Soğuk su içerek 20 kilo verdi
    Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown "Sadece her öğün soğuk su içtim" diyerek sırrını verdi.
    Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine "Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.
    Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: "Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim." Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor.

2. 3 Aralık 2007
  3. arzusoydan

arzusoydan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sizin gibi düşünmüyorum.soğuk su nasıl yağları dondursun canım.metabolizmayı hızlandırıcı etki yapıyor.akıl var , mantık var sonuçta içtiğimiz soğuk su , mideye gidiyor yağlara gitmiyor ki!

keşke daha önce okuyabilme imkanım olsaydı.mesela yazın.o zaman kesin denerdim.şimdi biraz çekiniyorum havalardan dolayı.

demin diyet topiklerini gezerken soğan suyuyla zayıflama konularını okudum.bence denemeye değer...hem sütü arttırıcı özelliği varmış , hem de zayıflatıcı.

4. 11 Aralık 2007
  5. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde Bildigim Kadari Soguk Su Yag Donduruo

6. 11 Aralık 2007
  7. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bunu bende biliyorum vücüt soğuk suyun verdigi soguklugu ısıtmak için vücuda eşit sıcaklık dagıtmak için baya enerji harcıyorrr... kaynaklarımda sağlam:)))

8. 12 Aralık 2007
  9. arzusoydan

arzusoydan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım yerimseniben,bunu ben de daha önce duymuştum. bir kaç defa televizyonda haberlerde söylemişlerdi ama bunu bir ünlü denemiş bakarmısın , sonuçta olumlu yani.denemesi bedava ama havalar müsait değil şimdilik...

10. 12 Aralık 2007
  11. SAYKAL

SAYKAL kırık kalp Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten boğazım hassas hemen şişer

12. 12 Aralık 2007
  13. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben çok şişko bir hamileydim 52 kiloyla hamile kaldım ve tam 23 kilo aldım.ne egzersiz ne diet hiç bi şy yapmadım ama siz yapın tabiher bünye aynı deil.önerebileceğim bir tek şeyvar mümkün oldukça çok emzirin günde 500 kalori yakıyor bebeğim 4 aylıktı ve tam 23 kilo vermiştim buyöntemle hem bebek hem siz rahat edersiniz..kolay gelsin

14. 12 Aralık 2007
  15. miniminicik

miniminicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,yeni giriş yaptım siteye maillerinzi okuyorum.Benimde sorunum doğum sonrası kiloları.25 kilo aldım ve maalesef 80 kiloda hamile kaldım.Doğum yapalı 3 ay oldu.Sadece 12 kilo vermiştim.Şimdi ise onlarıda geri alıyorum.Yememe çok dikkat ettiğim halde böyle.Çok sıkıntılıyım

16. 14 Aralık 2007
  17. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme minicik verirsin 1 yıl içinde ama sporu ihmal etme derim en azından bebiş uyuduğunda egzersiz yap kendine dikkat et öptüm bebişi

18. 20 Aralık 2007
  19. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    emeğe saygı çok doğru yazmadan olmaz....soğuk suyu bende duydum zayıflamada daha etkiliymiş.yanlız bu havadada çok zor en güzeli yazın yapmak ......ŞenizŞenizŞeniz