doğum sonrası korse kullananlar var mı?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Beste06 tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Beste06
  1. Beste06

Beste06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar..40 gün önce sezeryanla doğum yaptım..22 kilo almıştım ve 12sini verdim..derdim kilo değil..işe başlayınca yoğun tempoyla vericeme inanıyorum zaten öyle hımbıl ve et tutan biri değilim..benim derdim sıkılaşmak..resmen pörsüdüm..göbeğim çok yok ama lımbır lımbır oynuyo..spora 3 ay sonra dedi doktorum..bu arada korse kullanayım diyorum..sıkılaştırıcı etkisi olan korseler var..örneğin lanaform markası..kullann varsa lütfen tecrübelerini paylaşşsın..boşuna almayayım..kaydirigubbakcemile2

2. 27 Haziran 2009
  3. yasenya_

yasenya_ Tecrübe_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Allah analı babalı büyütsün öncelikle.ben de sezeryan oldum cnaım 3 ay oldu.doğumdan sonra 3.gün taktım 40ım çıkana kadr çıkarmadım.öyle özelliği olan bir korse değildi.ama göbek inanılmaz toparladı.hemen takmanı tavsiye ediyorum.ben doğumdan 15 gün sonra mekiğe başlamıştım:sm_cool: ama ne kadar riske girmişim sen de tahmin edersin ama şükür birşey olmadı.sen yapma tabi:)

4. 27 Haziran 2009
  5. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    balim ben kullanamadim malesef :KK43:
    ama var dogum sonrasi icin özel korseler tavsiye ederim fakat yinede doktorunada danis
    ben kullanamadim cünkü icim dikisliydi ve yasakladilar bana
    uzun sürdü iyilesmem sonrasindada unuttum acikcasi

6. 27 Haziran 2009
  7. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmak istedim daha 2.5 haftaligim hatta giydim ama rahatsizlandim normal dogum olmasina ragmen bel agrim cok oluyodu ama oyle diyolar SIKILASIYO diyolar o yuzden giydim zaten su an giyiyorum ama...

8. 27 Haziran 2009
  9. Beste06

Beste06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımlarınız için çok teşekkürler..ben o kadar erken giymeye cesaret edemedim..dikişlerime zarar verir diye..ama artık 40 gün geçti kullanıcam bende..:))

10. 29 Haziran 2009
  11. Beste06

Beste06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar mı ya korse kullanan..herkes göbekleri eritmiş bakıyorum da..lülülülülülü