dogum sonrasi vajinanin görüntüsü

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve dudi tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dudi
  1. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaslar ben dogum yapali 3 hafta oldu,dogumda yeterli acilma ve kendiliginden yirtilma olmadigi icin dr kendi kesti haliyle hala dikislerim var cok sukur agrim falan kalmadi ama dikislerimi merak edip aynayla baktigimda vajinamin eskisi gibi görünmedigini farkettim,biliyorum daha cok yeni ama aranizda belki tecrube etmis birileri vardir biraz icimi rahatlatir diye düsündüm cünkü baya kafama takildi.Sanki rahim girisi daha genis ve dikislerin tam basladigi yerde iki kücük et parcasi gözüküyo:1no2:nolur biseyler yazin yoksa hep boylemi kalicak

2. 1 Şubat 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Daha çooook yeni doğum yapmışsın.

Rahimin kendini toparlaması 1 seneyi geçer. Elbetteki genç kız şeysi gibi olmaz ama böylede kalacak değil.

4. 2 Şubat 2010
  5. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Ya arkadaslar yokmu hic bi bilgisi olan yani bi iki bisey deseydiniz ya ben cok taktim bu durumaCADIARZU

6. 6 Şubat 2010
  7. cigmex

cigmex çok tatlı bir kış bu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de çok kötü durumdaydı.aynaya baktımda korkmuştum.senağlamaben oarama pek bakmam zaten ha bakmaz olaydım birde ne göreyim aşağısı felaket.inanılmaz korkmuştum.:bbo:ama korkma zamanla düzeliyo.:Saruboceq:ben 2 ay oldu doğum yapalı düzeldi çoktan yani.hemde eskisinden dahada daraldı vajinam ayrıca.sositososito

8. 6 Şubat 2010
  9. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    ya canim sorun genislik sarkma falan degil boyle aynayla baktigimda sanki rahim asagida resmen rahim girisi gözüküyo icteki et yani.Bide sende dikislerin izi kaldimi?

10. 9 Şubat 2010
  11. neronero

neronero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Dudi,
    Daha cok yeniymiş dogumun, ben de aynı psikolojideydim aynaya bakınca kara delik gibi kocaman bisi vardı içersi gorunuyor gibiydi,ve daha buyuktu . Ancak 40 - 50 gunde gıttıkce duzelıyor benım 3 ay oldu hafıf dikiş lzlerı harıc neredeyse eski gorunumunde ve kuculdu, artık ilişkide de rahatım:) Biraz sabır...

12. 11 Şubat 2010
  13. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    cevaplariniz icin cok tesekkur ederim en azindan icim rahatladi dr randavuma daha cok var o zamana kadar kafayi yerdim hergun aynayla bakmaktan:bbo:

14. 11 Şubat 2010
  15. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    :1no2:walla canım 5 ayı geçti hala aynı korkunç

16. 11 Şubat 2010
  17. denisim13

denisim13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inan eskisi gibi olmuyor, o dediğin şeyleri ben de düşünmüş ve yaşamıştım. tabi ilk dikişli hali gibi de kalmıyor.

18. 22 Şubat 2010
  19. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    siz iyi bakmışsınız ben 3 ay hiç bakmadım bile korkumdan hatta yıkanırken bile ellmeye korkuyordum ozaman ki hallerini bilmiyorum benim kesimde yok ama şuan normal bi sorun yok gibi senin daha çok erken düzelir merak etme arkadaşım.