doğum yaklaştıkça kaygıları artan varmı bebeğim sağlıklımı diye

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve sayaz tarafından 23 Ocak 2008 başlatılmıştır.

23 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sayaz
  1. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,

37. haftamdayım ve doğumyaklaştıkça acaba bebeğim sağlıklımı diye kaygılarım artmaya başladı. gebeliğimin başından bu yana hiç sorun yaşamadım. ikili testim ayrıntılı ultrasonum vs. hepsi gayet iyi sonuçlar. rutin kontrollerimdede bebeğimin gayet sağlıklı olduğunuda söylüyor doktorum ama gelin görünki beynimden bebeğimin sağlığı ile ilgili endişeleri atamıyorum. sizdede bunlar oluyormu kızlar yoksa ben fazlamı abartıp takıntılıyım...bazen geceleri uyuyamıyorum sanki yapılan tstler vs herşey yanlışmış gibi geliyor. ne yapacam bilmiyorum. sizinle paylşamak istedim. senağlama çok mu duyusalım acabasenağlama

2. 23 Ocak 2008
  3. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bendede aynı kaygılar var canım benimde şimdiye kadar hiç bir sorunum olmadı ama kızım biraz az hareket etse acaba birşeymi oldu diye kaygılanıyorum. sanıyorum birçok kişi bunları yaşıyordur.

4. 23 Ocak 2008
  5. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya siniroluyorum sbildiğin gibi değil yok zeka geriliği çıkacak yok şöyle yok böyle üstelik herşey normal giderken düşün yani:KK43:

6. 23 Ocak 2008
  7. elif_love

elif_love Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Benim 4 Aylik Kizim Var Su An.belki Bana Kizicaksiniz Ama Hamileliğimde Sigara Kullandim,birakamadim.ancak Doktorumunda Dediği Gibi Günde 5ten Fazla Içmedim.benimde Bütün Test Sonuclarim Olumlu Cikti.bebeğimin Sağlikli Oldugunu Söyledi Hep Doktorum.ama Ben Cocugumu Görene Kadar Sigara Içtiğim Için Acabalarla Dolu Aylar Gecirdim...yani Ne Kadar Sağlikli Oldugunu Da Söyleseler Dogana Kadar Bu Endişeler Hiç Bitmiyor...

8. 23 Ocak 2008
  9. penguen06

penguen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende suan 37. haftamdayim.bugün hastahanede kontrolüm vardi.hersey gayet normal.ama ayni senin söyledigin tarzda benimde bazen icim daraliyor.insan bunlari kimseyle paylasamiyorda cünkü aklimdan gecenleri dile getirip kulagimla duymaya bile tahammülüm yok.bu herkeste oluyormus.inan dogumda cekecegim aci yada sanci hic aklima gelmiyor.sadece bir an önce bebegimi sag salim kucagima almak istiyorum,

allah hepimize hayirlisi ile bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah

10. 23 Ocak 2008
  11. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizlerle aynı kaygıları taşıdığıma kendim adıma sevindim ama hepimizin adınada üzülüyorum. 08.02. doğum tarihim. sanırım ne zaman bebeğimi kucağıma alacağım o zaman ona erecek bu kaygılar. sanırım anne olmak böyle bişey:KK43:( kaygılardan kurtulmak için ne yapabiliriz yada sizin uygldığınız bişey varmı?

12. 23 Ocak 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :içelim:canim az kaldi dogumlarimiza bende 37 haftalik hamileyim bugun kotrolum vardi.doktoruma inanki basini etini yedim.bebek nasil sagliklimi diye bi saniye suusmadim nerdeyse .doktorum dediki yapilmasi gereken testleri yaptik iyi cikti.ama hic bir doktor bilemez bebeyin saglikli olup olmayacagini .dogunca gorursunuz dedi ay endiselerimi azalticagiima arttirdi ya.tabiki hersey rabbimin elinde .

14. 23 Ocak 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    off sormayın kızlar bend aynı dertten müzdaribim eşimin başının etini yiyyorum şöle olursa naparız böle olursa naparız allahım sen koru yarappim
    benımde butun kontrollerım normal hersey yolunda cıktı butun testlerım ama gelınde bana sorun
    ozellıkelde bu 2 haftadır sankı hep bı sorun varmıs ama doktorların gozunden kacıyormus gıbı gelıyo
    demekkı her anne adayında olan bıseymıs ama aklımda hep acabalar var allahım korusun bebişlerimizi sağlıkla gelmelerini nasip etsin

16. 23 Ocak 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :teytey:bende sadece bende var saniyodum paronaya oldum saniyodum bende esimi biktirdim sora sora sanirim anneler ozelikle son haftalarda dahabi hassas ve supeci oluyo.canim insallah sag saglim dogar bebeklerimiz.allah yardimcimiz olsun

18. 24 Ocak 2008
  19. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar sanıım hepimiz aynı duygulardayız....çok sinir bozucudeğilmi? hamileliğimizin en güzel dönemini bu tip kaygılarla geçiriyor olmak çok kötü ama birde duygulara sözümüz geçse...