Dogum yapan anneler bir bakin!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mehay tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    Kizlar dogumdan once karninda hic catlagi olmayipta dogum sonrasinda karin inince birsuru catlagi ortaya cikan varmi???boyle bisey duydumda....

2. 2 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım gebelikte çatlamalar kacınılmaz zaten ...
    ama catlamayanda var ...
    catlamayanlarında catlayanlarında dogumdan sonra karnı boşalınca buyuk bir sarkıklık oluyor :S

4. 2 Eylül 2009
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ama sarkikla catlak ayni sey degil sarkik zamanla kendini topluyor catlaklardansa kurtulus yok...catlak yok bende su an aman olmasinda:umursamaz: ama sarkik ilk baslarda olur kesin herkeste oluyor umarim cok sarkmaz:a015:

6. 2 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ya bilmiyorumki tatlım bendede catlak var ama sarkıklıktan dahada sikayetciyim
    10 yıl gecti hala sarkık onu toplamak zor işde sarkık olmasa catlaklık cokta umrumda deil acıkcasıs :KK43:

8. 2 Eylül 2009
  9. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim hiç çatlağım yok. kısa bi süre sarkma oldu ama sonra kendini toparladı. herkesin vücut yapısı farklı. dert etme.iş olacağı yere varır.

10. 2 Eylül 2009
  11. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim sadece göbek değilimde küçük bişey vardı doğumdan sonra çatlak olmayan yer kalmadı bacağımda bile...

12. 2 Eylül 2009
  13. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 32 haftalık hamileyim bugün dr.a gidip yaptırmam gereken bir test varmı diye sordum bana hamileliğin ilk haftalarında yapılan eliza testi varmış onu yaptırdınmı dedi tüm sonuçları gösterdim ama o test yapılmamış bana bu çok önemli bir testmi bilginiz varmı kızlar

14. 3 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

eliza aıds testidir ne alaka acaba :1shok:

16. 4 Eylül 2009
  17. Belgins

Belgins Guest

cnm benim ne hamileyken nede sonrasında olmadı takma kafana inş sendede olmaz ben sarkıklık içinde korse giymiştim sadece 10günde hemen toparladım seninde ile olur ins.

18. 4 Eylül 2009
  19. Karpuz

Karpuz Meleğimm Yanımda... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla mehaycım benımde hıc bı yerım catlamadı hala.. doguma sayılı gun kaldı ustelık kaydirigubbakcemile3 cok fazla kılo almassan sarkmada cok olmaz dıye dusunuyorum ben gobegın cok gerılmemısse bısıcık olmas:kedi: