doğum yapan anneler lütfen bi bakın

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve genciza tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

23 Nisan 2008
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 6. ayım bitti 7'ye girdim ama benim göğüslerimde pek bi değişiklik yok.nerdeyse hiç büyümediler ve ağrı falanda yok hiç.ilk hamile kaldığım zamanlardaki hassaslıkta çok çok azdı zaten hiç rahatsız edici şekilde olmadı.sadece kahverengi kısmı biraz büyüdü ve koyulaştı o kadar.acaba sütüm olmayacakmı benim :çok üzgünüm: temmuz annelerinin çoğunun göğsünden süt gelmeye başlamış ama bende tık yok.hamilelik öncesi gibi duruyolar.sizdeki değişiklikler nasıldı ve sonunda nasıl oldu?

2. 23 Nisan 2008
  3. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.221
    Ödül Puanları:
    148
    Böyle kendini büyümedi sütüm yok mu acabalarıyla dersen etkilersin bunu yapma herkesin bünyesi farklıdır...Daha önünde 2 ayın var bebek onu ayarlar kafana fazla takma olurmu...

4. 23 Nisan 2008
  5. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bendede hic agrı olmadı ama gayet sütüm güzel geldi endişelenme

6. 23 Nisan 2008
  7. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde aynı sekılde hıc bı degısıklık olmadı,bende senın gıbı dusunup cok uzulmustum ama cok sukur kızımı sadece anne sutuyle beslıyorum,hıc endıselenme sutun gelıcektır canım,Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın

8. 23 Nisan 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    aaaaaaaaaa nedne bu kadar kafana takıyorsun bakıyım sen :eek:klava:
    herhesin bünyasi birmidir canım yaaaaa benim göğüslerimde son 1,5 ayda kocaman oldular agrıda bende hiç mi hi olmadı her annin sütü olur canım valla kızdırma beni heeee :eek:klava: sütüm olmıycakmı dersen olmazzzz

10. 23 Nisan 2008
  11. eda_eda

eda_eda Guest

canım doğumuma 2 hafta kaldı ama bendende süt gelmedi..herkesten gelecek diye bir şart yokki...doğumdan sonra açılacak süt kanallarımız...böyle ufak şeyleri takma kafana tatlım..herşey yolundadır Allahın izniyle...

12. 23 Nisan 2008
  13. mmyrina

mmyrina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh canım seninle aynı sorunları yaşadım hamileyken göğüslerim hiç büyümedi bende senin gibi endişelendim doğumdan sonra 3. gün sütüm gelmeye başladı göğüslerim o zaman doldu şuan kızımı sadece anne sütüyle besliyorum maşallah kızımda çok sağlıklı sakın korkma sütün fazla veya az olması psikolojiktir sakın sütünün az olacağına kendini inandırma. Allah çocuğunu hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

14. 23 Nisan 2008
  15. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bendede hiç bi değişiklik olmadı hatta eski sütyenlerimibile giyebiliyordum.çok şükür şuanda sütümde çok ii.takma kafana cnm.

16. 23 Nisan 2008
  17. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım hamileliğin son zamanlarında az miktarda sarı renkli bir sıvı gelir göğüslerinden. gerçek süt se doğundan 3 gün sonra geliyor. yani merak etme canım. eminim doğumda sonra seninde sütün gelecek. bunları şimdiden düşünüp dert etme. allah hayırlı kolay doğum nasip etsin

18. 24 Nisan 2008
  19. figencs

figencs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ,arkadaşlara bende katılıyorum.sakın kafana takıp kendinide karnındaki bebişi de üzme.bende bişey hissetmedim,doğum yaptıktan 2 gün sonra sütüm geldi oğlum 11 aylık oldu hala emziriyorum sakın kafana takma tamam.......:1hug: