Doğum Yapan Anneler Lütfen cvp

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Borzo tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Borzo
  1. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Ben 14 nisanda erken doğum yaptım.bebeğim 22 haftalıktı..Yaşıyamadı tutunamadı bana kaybettim kızımı..
    Sizlere sormak istediğim ne zaman ilk adetinizi oldunuz..benim buğün 36 gün oldu..
    Acaba ne zaman adet olurum ??
    Ne zaman yeniden deniyebilirim??

2. 20 Mayıs 2008
  3. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne denir bilmiyorum Allahım sabırlar versin,ben normal doğum yaptım,4.ayda adet gördüm emzirmeden ve hormonlardan dolayı,biraz daha beklemen gerekiyor sanırım,umarım bundan sonra herşey yolunda gider...

4. 20 Mayıs 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah canım ben hemen olurum diye umut ediyordum...Nasıl geçecek zaman bilmiyorumki...

6. 20 Mayıs 2008
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmıs olsun ne dıyım allah bol sabır versın ben dogumumda 40 cıktıgı gun reglı oldum herkesın degısır bu durum umarım en kısa zamanda reglı olursun cnm

8. 20 Mayıs 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim oncelikle gecmis olsun.allah cektigin aciyi yeni bir bebekle unuttursun insallah canim.benim bildigim her hamileligin arasi iki sene olmali.doktorum oyle soyledi.benim gorumcem senin gibi cocugunu kaybetti tekrar uc ay sonra hamile kaldi dokuz ay kanamali olarak yatti ama oglu oldu cok riksliydi heran dusurebilirdi bebeyini cok cekti.bence doktoruna sor canim.

10. 20 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben 40 im cıkana kadar 20 gün gördum.kırkım cıktıktan bir ay sonra gordum suan kızım 6 aylık daha adet göremedim.kişiden kişiye degişiyor.Allah sabır versin canım cok gecmiş olsun

12. 20 Mayıs 2008
  13. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    gecmiş olsun canım
    benim kızım 4 aylık hala olmadım bekliyoruz
    sen bildiğim kadarıyla kendini psikolojik olarak hazır hissediyorsan hemen yeniden deneyebilirsin allah yardımcın olsun canım

14. 20 Mayıs 2008
  15. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya,çok geçmiş olsun...inan çok üzüldüm,bu duygunun ne olduğunu iyi bilirim...
    senin bebek konusunda acele etmemen gerekiyor,yeni bir gebelik daha vücüdunda ciddi sorunlara yol açabilir.bu onuda seni en iyi doktorun aydınlatacaktır...

16. 20 Mayıs 2008
  17. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok gecmis olsun allah sabir versin ben ilk dogumda kanaman 40 cikana kadar sürdü sonra 2 ay olmadi sonra düzene girdi 2. Dogumda kanamam 2 hafta sürdü simdi bebegim 3 aylik hala regli olmadim sanirim her dogum farkli oluyor.

18. 22 Mayıs 2008
  19. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    dün doktora gittim vajinal usg ile baktı kanamam başlamıştı biraz..adet kanaması dedi inşallah öyledir şuan çok yoğun şekilde kanamam var..sol yumurtalığımda büyükmüş..1ay sonra yeniden kontrol verdi..
    inşallah herşey iyi olacak ben umudumu kaybetmedim..çok zor günler geçirdim...rabbime sığınıyorum herşeyde hayır vardır...
    teşekkürler arkadaşlar..rabbim sizlere ve bebeklerinize uzun ömür versin