doğum yapan anneler yardımmmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yaseminsen tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : yaseminsen
  1. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarrr dogum sancısı nasıl oluyor ılk gebelıgım ve bı bılgım yok sabahtan berı 10,15,20 dk aralıklarla adet sancısı gıbı bı agrı gelıyor 20 sn falan suruyo gecınce bısey yokmus gıbı oluyor sızce dogumsancılarım mı basladı bıde rahımden sankı kan bosalmaya calısıyorda bosalamıyormus gıbı oluyor bıde buyuk tuvaletım gelıyo ama tuvalete gıdıyorum bısey yok ne olur yardım kızlar korkuyorum

2. 5 Şubat 2008
  3. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bunlar doğum sancısına benziyor.dr unu ara derim. kaç haftalıktı.

4. 5 Şubat 2008
  5. dermanz

dermanz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yasemin benimde doğumum anlattığın gibi başlamıştı 20 dak.da bi belimde sancı oluyordu daha sonra geçiyordu sonra nişan(kanlı akıntı) geldi sancılarım sıklaşınca dr.a gitmiştim hastane yakın olduğu için acele etmemiştim kaçıncı haftadasın bide drunu arayıp sor bence

6. 5 Şubat 2008
  7. aregon

aregon Guest

Canım bence fazla teleşlanma, bahsettiğin ağrılar doğuma hazırlık ağrılarına benziyor, doğum sancıları işte doğuruyorum dedirtecek kadar hissettirir kendini, nişan ve suyun gelmediği sürece tedirgin olma, derin nefes al ve sancılarının geçmesini bekle,ama sancı aralıklarında ve şiddetinde düzenli bir artış olursa doktorunu ara, sağlıklı ve kolay doğumlar...

8. 5 Şubat 2008
  9. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mesajı öğle gibi yollamısın.merak ettim naptın nasıl oldun?bu doğum sancısıymıymış.:uhm: allah hakkına hayırlısını versin...

10. 5 Şubat 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    iyiyim daha dogrusu ıyı olmaya calısıyorum yarın sezeryanla dogum yapıcam allah yardımcım olsun canım