doğum yapan bayanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ASYAA tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ASYAA
  1. ASYAA

ASYAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 6 ay önce doğum yaptım.ama hala adet görmedim.emzırdığım icin normal dıyolar.ama daha ne kadar daha olmıcam merak edıyorum.aranızda benım gıbı olan varmı.:1shok:

2. 27 Aralık 2007
  3. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canim,benim 3ay surmustu,ama arkadasiminda baya uzun sürdü tam olarak kac aydi bilmiyorum ama,banada herkes normal derdi ,dedigin gibi bebegi emziriyorsan normal,allah yardimcin olsun ,sana ve bebegine.sevgilerimle

4. 27 Aralık 2007
  5. Y@semin

Y@semin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle bebeğini Allah analı babalı büyütsün.Darısı benim ikinci bebeğime ve benim gibi hamişlere inşaallah.
    Ben oğlum doğduktan sonra hemen adet görmüştüm.Ama çok düzensizdi ve düzensizlik 1 yıl sürdü.Ama bebeği sütten kesilinceye kadar adet görmeyenler var.Belki sende öyle olabilirsin ,ama yinede korunmanı tavsiye ederim. süt koruyor deyip hamile kalanlarıda duydum çünkü. a.s

6. 16 Ocak 2008
  7. bebixsxkom

bebixsxkom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende 11 ay emzirdim canım bu süre içinde adet görmedim .emzirmeyi kesince herşey normale döndü.yani doktorum bana merak etmemem gerektiğini söylemişti.bu arada süt korur deme kendini koru canım yeni gebelikten öpüyorum.allah analı babalı büyütsün bebişini..:nazar:

8. 5 Şubat 2008
  9. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:
    Allah analı babalı büyütsün.Ben doğum yaptıktan birsene üç ay sonra adet gördüm.Banada süt koruyo dedi doktorum.ikinci doğumumda da yine bir sene sonra adet gördüm.Normal bir şey kafana takma:1hug:

10. 13 Şubat 2008
  11. segah84

segah84 Guest

normaldir ben hemen adet gördüm arkadaşım 1,5 yıl sonra adet gördü dogumdan sonra birazda bünye ile ilgili kafana takma canım bebişi öptüm kendinize iyi bakın

12. 17 Şubat 2008
  13. nexsxeligxuxnler

nexsxeligxuxnler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence arkadaşım sen korun beli olmaz bünye meselesi süt korur yada korumaz bılemem ama korun garantiye al kendini

14. 17 Şubat 2008
  15. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    agustosta dogum yaptım ve hala adet gormedım.. sanırım normalll

16. 19 Şubat 2008
  17. xoxykxux bebek

xoxykxux bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    normal.bende haziranda yaptım dogum.eylül ayına kadr görmedim.sonra basladı.kişden kişiye degişiyo.emzrdigin için olmuyosun.ama aman dikkat et.heran kalablrsin yani.korun bence.

18. 20 Şubat 2008
  19. fadik06

fadik06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende haziranda doğum yaptım ve halen adet görmüyorum. bu çok normal arkadaşlar süt koruyo derlerya işte ondan. ama tedbiri elden bırakmayın.bu dönemde de hamile kalma olasılığınız var....