dogum yapan varmı şubat anneleri

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve oltu tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

26 Ocak 2008
    Konu Sahibi : oltu
  1. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar içinizde doğum yapan var mı? bazı arkadaşlar siteye girmiyorlar yoksa doğum mu yaptılar Şubat Anneleri kim önce doğum yaparsa yazınız merakla bekliyorum RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN........Şeniz :1hug: :KK46::KK46:

2. 26 Ocak 2008
  3. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben henuz 37 hafta bes gunluk hamileyim.canim hepimizde yalanci dogum sancilari basladi.eskisi kadar giremez olduk.bide bebek geliyo telasi aman sunu hazirla bunuda yap derken .insallah hayirlisiyla hepimiz kurtuluruz .saglikli sirin bebesilerimiz olur insallah.:nazar:

4. 26 Ocak 2008
  5. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım, ben de şubat annesi olacağım diye hazırlanıyordum ama sanırım ocak sonu annesi olacağım çünkü nst sonuçlarında doğum sancılarımın başladığı görüldü. ben de doğum için memleketime yani erzuruma geldim. doğumu buharada düşünüyorum sen ne dersin? sen ne kadarlık hamişsin benim 40 haftam 8 şubatta doluyor. doğumdan hemen sonra yazamayabilirim çünkü doğumdan sonra yani hastane çıkışı kayınvalidemlere gidicem ve narın evlerinde internet yok. inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler veririz birbirlerimize.a.s.

6. 26 Ocak 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    insallah bebeyini sag saglim dogurursun canim benimya.cennet kokulunu kollarina alrsin insallah:enbuyukkk:

8. 26 Ocak 2008
  9. gxuxlsennn

gxuxlsennn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canlarim hepiniz hayirlisinla dogum yapar bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.sevincli haberlerini bekliyoruz allah yardimciniz olsun

10. 27 Ocak 2008
  11. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam melike güven hemşerim öncelikle memleketimize hoş geldin canım bende 38 haftaya girdim senin bebişin cinsiyeti ne canım erzurum çok sovuktur bebişin dogdugu zaman dikkat et üşümesin annesi ALLAH bütün hamile arkadaşlarımızı bir sesle kurtarsın içindede seni beni kurtarsın hepimizin yardımcısı olsun evine döndüyün zaman dogumun nasıl geçti bebek nasıl bilgilendirirsen sevinirim

12. 29 Ocak 2008
  13. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam oltucum güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. hoşbuldum ayrıca, gerçekten erzurum çooook soğuktu ilk geldiğim günlerde özellikle. benim inşallah oğluşum olacak, hala bekliyoruz bakalım. bu arada gelir gelmez annemlerle hamam gittim walla doğumda oldukça faydalı oluyormuş doğumdan önce yine gidicem, normal doğum yapacak olanlara tavsiye ederim eğer hamam gidemezseniz bile doğum vaktine yakın banyo yapın. hatta sıcak olursa daha iyi olur, kasları gevşetyor ve doğumu kolaylaştıryor. herkese Allah kolaylık versin.

14. 8 Şubat 2008
  15. bppinar

bppinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:selam arkadaşlar bende 14 şubatta sezeryanla doğum yapıcağım çok heycanlıyım hepimiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

16. 8 Şubat 2008
  17. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    hilmiye hangi hastanede doğum yapıcaksın

18. 8 Şubat 2008
  19. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar nisan annesi olarak dualarim sizlerle. allah hepinize yardim etsin bi avazda kurtalsin ki sira bize gelsin.... hikayelerinizi bekliyoruz insallah....