Doğum yapanlar doğumun işareti

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve klmasm tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : klmasm
  1. klmasm

klmasm sağlıkla gel canım kızım. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 40 haftam doldu bugün.ne su ne nişan nede sancı.hiç belirti yok.bebeğim başaşağı pozisyonu çoktan aldı ama kanala giremiyor.ilk gebeliklerde 10 gün önceden kanala girermiş.acaba çatımmı dar.suyumuz azıcık azalmış kireçlenmede var dr hala bekletiyor.doğum yapanlar nolur söyleyin bi işareti varmı bunun yoksa ansızın gelebiliyormu?

2. 1 Ekim 2010
  3. asi81

asi81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım benimde bebeğimin doğum tarihine kadar doktorumuz bekliyeceğini söylemişti bendede hiç bir belirti yoktu doğum tarihinden 2 gün önce akşam suyum geldi ağrı dahi hissetmedim ki o gün temizlik dahi yapmıştım evimde apar topar hastaneye gittik ve doğumum gerçekleşti korkmana gerek yok doktoruna güven bence

4. 2 Ekim 2010
  5. nefege

nefege CEREN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben oğlumun doğumunda hiçbir belirti hiçbir sancı yada değişiklik yaşamadım dert etme 40.haftayı doldurduk bizde akşam gezmeden geldim 12:00de yattım gece 3:30da hafif bir sancıkalkınca geçiyor yatınca hafif gene böyle yarım saat geçti 2 saat kadar böle hafif geçti.yani daha önce hiçbir belirti vermeden sadece doğum günü yaşadım belirtileri rahat ol ,inşallah sağ sağlim kurtulursunuz ikinizde şimdiden hayırlı olsun

6. 2 Ekim 2010
  7. lara62

lara62 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende 39 arti 1 gün oldu bendede hala belirti yok bebek ters dönmüs ama kanala girmemis merak ediyorum kanala kac gün önce giriyor yada girer girmez dogummu baslyior baska ne gibi belirtiler var

8. 2 Ekim 2010
  9. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    benimki kanala girmişti en on kontrolümde ama bu hemen bebek geleceği anlamına gelmiyo benm nişanım geldi sonrada azar azar su 3 sancılar başladı 3 saat sonra gittimm hastaneye hastanede 4,5 saat sonra doğum yaptım normal doğum bu arada aallah hepinize kolay doğum nasip etsinn

10. 14 Ekim 2010
  11. hy_patia

hy_patia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    685
    Ödül Puanları:
    163
    ben de 39. haftadayım, pazar 40 a giriyorum. ben de aynı şeyleri düşünüyordum. habire arıyorlar daha doğurmadın mı diye, bende de hiç bir belirti yok. ne bir sancı, ne bir ağrı. ben de yazdıklarınızı düşünüyordum, son gün olur mu belirtiler diye. biraz içime su serptiniz, sağolun. hayırlısıyla ihşallah alırız bebeklerimizi kucağımıza.

12. 14 Ekim 2010
  13. lara62

lara62 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    simdi bu yazimi okuyunca tekrar yazayim dedim 40 hafta doldugu gece saat 3 de sancim gelmeye basladi o zaman anladim sanci cok ayri kasilma cok ayri sancilar devam ediyor sonra dakikalar kisalip sanci süresi uzuyor böylelikle doguma gidiyorsun arada nisanda gelebilir

14. 15 Ekim 2010
  15. sue82

sue82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim gunum tam 9 gun gecmisti yani 41+2 de dogum yaptim.
    Son gunler gecmek bilmiyordu, hergun arayan kisilere yok daha birsry demekten bikmistim artik:) birde ben birisini ararsam eger hemen telas yapiyorlardi sancimi var diye:)
    Dogum belirtisi olarak ilk once nisan im gelmisti sonra hafif hafif sancilarim baslamisti. Yani dogum kendiliginden baslamisti degilse bir kac gun daha bekleyip suni sanci vereceklerdi
    Ama hepsi birgune geliyor, bebekler dogunca zaman acayip hizli geciyor..
    Allah herkese kolay dogumlar nasip etsin

16. 15 Ekim 2010
  17. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ablamında 9 gün geçmişti bana diyodu gelen geçen doğurmadınmı ne zaman doğrucan diyomuş sinir olmuştu ve hiç bir ağrı sızısı yoktu . hatta nişan mı ne deniyo oda olduktan 2 gün sonra mı ne doğum yapmıştı.
    korkuyorduda çocuğun suyu azalıcak diye s
    rekli su içiyordu ve artık doğum yapmak için sürekli annemlere yürüyerek geliyordu anneme gelmek için bir yokuş inip bir yokuş çıkması gerekiyor :) merdiven falan çıkıp duruyordu.
    zaten yine böle bir yürüyüşün ardından annemde sancılanmaya başlamış sabahında da doğum yapmıştı :))

18. 15 Ekim 2010
  19. sue82

sue82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim evde merdinvenlu, son gune kadar gunde kac kez iner cikardim
    Arti ben cok yogun bir hAmilelik gecirmistim, herkez bana sen erken dogurursun bile diyordu:)
    Gelmedimi gelmiyo bebis:)