dogum yapmıs aneler lutfen yardımmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve demetnur tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : demetnur
  1. demetnur

demetnur M & Y & E Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bewn 39 haftalık hamıleyım bı oglum olucak allhınj ıznı ıle ama sorum su benım hıc sancım yok bugun konrtrole gttıgımde doktorumj pazartesıye kadar dogum yapmazsam sunı sancı ıle carsamba yada persembe gunu normal dogum yapıcakmasıum fakat benım endıselerım var sunı sancı nasıl bısey canı yanıyomu ınsanın yardımcı olursanız sevınırım

2. 14 Eylül 2010
  3. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    senin daha 1 haftan var 40. hafta dolunca eyer bebeğin durumu iyiyse nst side iyiyse 10 gün daha bekliyolar normalde ama doktorun bilir tabiki itiraz edemezsin
    benim ilki 40+3 te doğdu sancılarım başladı kendiliğinden hastaneye gidincede suni sancı verdiler 1 saat ama son 30 dksı işkence gibiydi ikinciside 41 +1 de hiç sancısız ve açılma olmadan gittim yeter artık dedim gene aynı suni sancı son yarım saat feleket ama doğum bitince geçti gitti

4. 14 Eylül 2010
  5. demetnur

demetnur M & Y & E Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkur ederım cevap verdıgın ıcın sabahtan berı kendımı yıyıyorum nasıl olucak napıcam dıyeee offfffff

6. 15 Eylül 2010
  7. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    suni sancıohaoldumsmilekötüü ama doğumdan sonra rahatlıyorsun herşeyi unutuyosun sen takma kafana...hayırlı doğumlar

8. 15 Eylül 2010
  9. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canim insanin cani yanar tabi. Sonucta dogum bu. Ister suni ister normal sanci her hakukarda sancidir. Bende 37 haftalik hamikeyim ve cok korkuyorum ama korkunun faydasi yok. Kendi kendini motive etmeye calis. Agri sanciya kendini hazirla yoksa gelince korkarsin. Bne kendimi oyle hazirlamaya calsiyorum ve her gecen gun cesaretim artiyor.

10. 16 Eylül 2010
  11. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu suni sancı benide çok korkutuyor işallah kendiliğinden başlar sancılarımız allah yardımız olsun ...

12. 16 Eylül 2010
  13. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle hamişlere hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum..
    41.haftada sunni sancıyla doğumu başlatmak için hastahaneye yattı. sabah 8 de yattım akşamüstü 4.30 da sezeryana girdim. herzaman açılmaya neden olmuyor malesef sunni sancı.. evet doğum sancısı gibi değil daha seri ve sert sancılar geliyor.. zaten çocuğun kalbi, sancı takıldıktan 2 saat sonra sıkıntıya giridği için çıkarıldı akşama kadar kendisancımla açılma bekledik olmadı sezeryan oldu.. nasip tabi..
    yani sezeryan olma ihtimaliniz de var kızlar buna da alıştırın kendinizi..
    herşey normal diye sezeryan hakkında hiçbişe bilmeden yattım masaya.. hoş iyi ki bilmiyormuşum diyorum şimdi..
    doium bu nacı çekeceksiniz kabul etmek lazım bu gerçeği.. ama bebeğinizi gördüğünüz anda unutuyo insan değer diyor dayanıyor.. Allah veriyor kolaylığını da sabrını da..
    15 gün dişimi sıkıcam diye şartlayın kendinizi..
    En önemlisi sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi inşallah..

14. 16 Eylül 2010
  15. esraozden

esraozden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı der bende de varrr. ağrım sancım yok öyle belirgin olarak. 38+6 bitiyor bugün. bu hafta kontrolde dr a biraz sitem ettim ne zman doğcak bu çocuk diye. o da ne istiyorsun suni sancı mı veriyim filan dedi. yok dedim ama akşam da düşündüm ben nasılsa epiduralli normal doğum olcam inş versin de cıksın su cocuk diye. öyle böyle iki gün daha gecti bakalım. kafam beynim karmakarışık. okulum da başlayacak naparım nederim bilmiyorum :KK43:(((((((((((

16. 16 Eylül 2010
  17. yamanas

yamanas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    benim de suni sancı ile gebeliğim sonlandıırlmıştı, normal olsun diye tam 30 saat suni sancı verildi, ağızdan ve vajenden ilaç bile aldımm doğum başlasın diye ama hiç açılma olmadı, bir santim bile, mecburen sezeryan oldum, ama benim bebeğim 22 haftalıktı, belki küçük diye rahim açılmamış olabilir, yine de sizi korkutmak istemem, herşeyin hayırlısı, inşallah hepiniz çooook sağlıklı ve rahat doğumlar geçirirsiniz, acı illaki olacak o güzellliklere sahip olmak için değer :KK66:

18. 16 Eylül 2010
  19. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    22 haftalıkken nie suni sancıyla doğurtmaya çalıştılar bebeğini daha ciğerleri bile tam oluşmamışken. efet suni sancı insanı mahvediyormuş bizim komşuda doğum yaptı hatta sancı odasında oldu doğumu yetişemediler doğumhaneye kadıncağız yatakta doğurdu erdem hastanesinde.