doğum yapmış arkadaşlar! mobilya beşikte sizce beşiklerde hangi özellikler bulunmalı.

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve eliffffffff tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eliffffffff
  1. eliffffffff

eliffffffff Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar herkes park beşiğe takmış vaziyette.forumda okuduğum kadarıyla.
    ancak bunu kullanan arkadaşım var ve aldığına çok pişman
    bizim burda beşiği kız tarafı alır ve ben anneme mobilya olarak nasıl bir beşik aldırmalıyım

sallanan ve büyüyen modeller var.sallanan beşik alıp kullanan var mı aranızda

yoksa sabit olanlar mı daha kullanışlı olur.

acil bilgiye ihtiyacım var

2. 9 Ağustos 2009
  3. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    büyüyen alma bence canım sallanan asansörlüler oluyor onlardan almanı tavsiye ederim sallananlarda sabitlenebiliyor cünkü daha dogum yapmadım ama alıcam için arastırdım biraz

4. 9 Ağustos 2009
  5. demett.

demett. prens ve prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle sallanan ve asansörlü al canım ben çok memnunumm
    sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallahha.s.

6. 9 Ağustos 2009
  7. tigerboxer

tigerboxer 14 AĞUSTOS 2009 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biz büyüyen karyola aldık beşik gibi sallanıyor, istersen sabitleyebiliyorsun bebeğin büyüdüğünde 3 lü komidin oluyor çıkabilen parçası yatağı genç yatağı oluyor daha sonra bazılarının oyuncak gözleri var genç odasınada dönüştürme sansın var. bazısı ilerde oyun parkı oluyor bazısı çalışma masası beşik kısmı ..çok fonksiyonlular tavsiye ederim. 20 yasına kadar almayı düşünmüyorum ben baska

8. 10 Ağustos 2009
  9. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    komodin ihtiyacın yoksa park yatakta alabilirsin ama çekmecelernden yararlanmak için sallanabilir ahşap karyola aldım asansörlü altta 4 çekmecesi var güzel ve şık bi yatak 5 yaşına kadar yatabiliyo içinde yatırıp yatırmamak bixe kalmış tabii :)

10. 11 Ağustos 2009
  11. taklamakan

taklamakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 5 aylık biz yatak odası için park yatak aldık kendi odasına da büyüyen sabit beşik yaptırdık. ikisinin de farklı avantajları var. büyüyen beşik alacaksan dikkat etmen gereken şey ölçüleri,genç yatağına dönüşşsün diyosan 90*140 olmalı. piyasadaki büyüyen beşikler genelde daha küçük ölçülerde oluyor ve birebir tek kişilik yatağa dönüşmediği için uygun örtüler, yatak vs. bulamıyosun vede odanın içinde pek hoş durmuyor( kardeşimin var). bebek büyüyüp hareketlendikçe beşiğinden aşağı sarkmaya başlıyor düşme tehlikesi oluşuyor hadi bakalım park yatak olsaydı keşke durumları da baya çok oluyor( arkadaşlarımdan biliyorum önce beşik alıp 8. aydan sonra park yatak alan arkadaşlarım var hatta bitanesinin 10 aylık oğlu tek başına girip çıkıyon park yatağa).benim beşiğim sallanmıyor çünkü altını bazalı yaptırdım. ilerde genç odasına döndüğünde bazası hazır. park yatağım sallanıyor. sadece geceleri nadiren sallandığından sorun olmuyor. gündüz kendi odasında gece bizimle park yatakta yatıyor. eğer sadece park yatak alacam diyosan çok dar alma geniş olsun biraz. bunlar hareketlendikçe deli gibi dönüyolar yatağın içinde sığamıyolar rahat rahat. hangisi olursa olsun sallanan almanda fayda var bence.hayırlısı olsun canım. meleğin hayırlısıyla gelir de güzel güzel uyur içlerinde inşaallah...