Doğum yapmış arkadaşlar siz nasıl bir korse kullandınız

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve wsw tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

15 Mart 2008
    Konu Sahibi : wsw
  1. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    dağum yapmış olan anneler ve ilerde doğum yapacak olanlar size bişey sorucam ben doğumdan sonra vucudumun sarkmaması için korse kullanmayı düşünüyorum şimdiye kadar korse kullanmaya ihtiyecım olmadığımda nasıl bişey alacagıma karar veremedim internetten şunu buldum sizce bu iyiimi siz ne kullandınız bilgi verirseniz sevinirim a.s.

özellikleri:

Ten Rengi
    Anında bir kaç beden incelmenizi sağlayarak çok severek aldığınız kıyafetlerinizi giymenize olanak sağlar.
    Göğüs altından başlayarak mide, kalça ve baldırınızı toplar dik şekilli ve ince bir görünüm sağlar.
    Kalça bölgesindeki destekli dokuma sayesinde hayallerinizdeki dik veşekilli görünüme anında ulaşmanıza olanak sağlar.
    Lanaform güvence ve kalitesi ile uzun süre güvenle kullanabileceğiniz mükemmel bir şekillendiricidir.
    Bu ürün sizi sadece daha şık, diri ve ince gösterir fakat kalıcı bir zayıflama sağlamaz.
    Mide, karın, kalça ve baldır bölgesini toparlar
    Anında silueti birkaç beden inceltir
    Kalça biçimini düzeltir
    Vücut hatlarını inceltir.

2. 16 Mart 2008
  3. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    nerden aldın canım internettenmi markası ne?

4. 16 Mart 2008
  5. yildiz.yildiz

yildiz.yildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende bir kaç gün içinde doğum yapacağım, bana da arkadaşım tavsiye etti NBB marka dizüstünden gögös altına kadar olan, taytli korse aldım umarım işe yarar, seninkinin markası neydi, merak ettim.

6. 16 Mart 2008
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    peki sezeryanlı olan kullanabiliyomu kızlar korse bilginiz varmı

8. 16 Mart 2008
  9. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben normal doğum yaptım ve dikişlerim biraz fazlaydı.onun için bu tarz korseleri hiç kullanamadım.basenle göğüs altına kadar olan bölgeyi saran,arkadan bedene göre ayarlanabilen bi korse kullandım.hoş onuda doğumdan 2 hafta sonra kullanabildim.çünkü karnı sıkıştırınca aşağı doğru bi baskı oluşuyor,buda inanılmaz canımı acıtıyordu.hala dikişlerim tam iyileşmediği için sürekli takamıyorum:KK43:

10. 16 Mart 2008
  11. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim drum kesinlikle korse falan kullanma dedi karın kasları çalışmıyormuş baştan toparlansa bile sonradan karın kendini salıyormuş kendi haline bırak dedi

12. 16 Mart 2008
  13. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de objenin korsesini aldım çok sıkı değildi ama baya toparladı, zaten doğumdan yaklaşık altı ay sonra tamamen toparlanma öz konusu olurmuş.

14. 17 Mart 2008
  15. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    ben bunu hepsiburada.com dan buldum masrkası
    BEAUTY SHAPE ALTO ŞEKİLLENDİRİCİ KORSE diye geçiyo
    fiyatıda
    35,00 YTL + KDV
    KDV Dahil 41,30 YTL
    Havale ile 39,24 YTL (%5 Havale İndirimi)
    Ortalama 3 iş günü içerisinde KARGO'ya verilir.

1,82 YTL'den Başlayan Taksit / İndirim seçenekleri için tıklayın

seninkinin markasıda tanınmış bir marka birde netten onu araştırıyım daha hala karar veremedim

16. 17 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

banada kullanma bi işe yaramıyor dedi...onun yerine jimlastik önerdi..kırkım çıkınca başlııcam

18. 17 Mart 2008
  19. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    PEKİ BEN NE YAPAYIM ŞİMDİ NORMAL DOĞUM YAPTIM 85 GÜN ÖNCE VE 1 HAFTA BEBİŞ 35 HAFTALIK DOĞDUĞU İÇİN KUVEZDE KALDI BENDE HASTANEDE YATTIM VE KARNIMI HİÇ SIKMADIM EVE GELDİM KORSE TAKTIK BELDEN SADECE ONUDA GECE ÇIKARIP SABAH UNUTTUM SIKILKDIM TAKMADIM VE KARNIM HALA ŞİŞ 4 AYLIK HAMİŞ GİBİ BEN 38 BEDENDEN 44 BEDENE ÇIKTIM CUMARTESİ ARTIK YENİ KIYAFETLER ALDIK BANA :KK43:
    BACAKLARIM SELULİT OLMUŞ KARNIM ÇATLAK KALÇALRIM ÇATLAMIŞ BASENLERİM ÇATLAMIŞ YAĞLADIĞIM HALDE ÇATLADIM:çok üzgünüm:

NE YAPABİLİRİM BEN BU KİLOLAR NASIL GİDECEK doğuma 71 ile gittim 67 ile eve geldim 85 gün oldu 72 kgramım ekmek neredeyse hiç yemiyor sayılırım yardım edim bende alayımmı o korsedenkafamçokkarıştı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: