doğum yapmış mart anneleri bi kaç sorum var

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve B&M tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : B&M
  1. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    :uhm: kızlar bende mart 12 de doğum yaptım yani 7 ay 11 günlük bi oğlum var ve merak ettiğim bişi var bebeişleriniz geceleri emmek için kaç kere uynıyo ?? benim bebiş 3-4 kez nadiren 5 kez acaba fazlamı sizinkileride bi öğrenmek istedim yoksa normalmi?? sabah daha kahvaltıya başlamadım o yüzden beni emiyo sonra meyve suyu sonra beni emiyo sonra uyuyo uyandığında tekrar beni emiyo ardından sebze püresi ve su tekrar uyuyo uyandığında yine beni emiyo ve muhallebi ve gece uykusuna geçiyo saat belli olmuyo 9-10-11 bazen gece 2 yi buluyo. gecede zaten tam derin uyumuyo ..sizin nasıl??

2. 24 Ekim 2008
  3. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    nerdesiniz mart anneleri yaa

4. 24 Ekim 2008
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bizimki bir kaç aydır emmeyi bıraktı gece 10 gibi muhallebisini yiyor sonra 4te ve sabah 6 da mama içiyor 8 de kahvaltısını veriyorum. kahvaltıya doktormu geçirmedi geç başlayınca alışmasıda zor olur

6. 25 Ekim 2008
  7. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bızımkı 12de uyuyor zaten 10 gıbı muhallebısını verıyorum sonra yıne oyalanıyoruz uyumuyor 12 yada 1 olunca emzırıp yatırıyorum 3.5 4 arası emeye kalkıyor sonra 7 de emıyor 10 da kahvaltısını verıyorum bu ara dıs cıkarıyor olabılır mı bızımkınınde dengesı bozulmustu hıc uyumuyordu 2 dısı cıktı bıraz rahatladık.

8. 25 Ekim 2008
  9. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    yok dtr bişi demedi ....kahvaltıda neler veriyosunuz arkadaşlar saat kaçta veriyosunuz??

10. 29 Ekim 2008
  11. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aahhh ahh yarama bastın. oğlum bayramdan önce gece 2 kez kalkıyordu fakat bayramdan sonra 1 veya 1.5 saat aralıklarla kalkıyor. zombi gibiyim. doktorumuz muhallebi filan vermedi kilosu iyi diye ve ben çıldırmak üzereyim.zombiyim. kahvaltıda vermem gerekenler yumurtanın sarısı, pekmez, labne peyniri haftanın 2 günü terayağı veya ceviz içi veya zeytin ama benim oğlum kahvaltı ve diğer ek gıdaları reddediyor. cumartesi günü doktorumuza alıp götürdüm bu çocuk uyumuyor ve yemiyor diye.

12. 29 Ekim 2008
  13. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum sabah 8 de kahvaltıya uyanıyo 100ml suya 3 ölçek devam maması katıyorum içine 1 yemek kaşığı sütlü pirinçli muhallebi koyup karıştırıyorum 3 bebe bisküvisi ve biraz tuzsuz peynir ufalayıp iyice karıştırıyorum bir tatlı kaşığıda pekmez ooohhhh afiyetle yiyoruzz gün aşırıda yumurta sarısı karıştırıyorum

14. 29 Ekim 2008
  15. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    emzirirken benımde oglum 2 saatte bi kalkardı.. gerci oglum emseydi razıydım yine 2 saatte bi kalkmaya ama emmedi bıraktı ama bana rahatlık oldu şimdi yediriyorum akşam 9a yakın muhalebesini bidaha 23.30gibi 1 biberon elma melissa çayı içiyor sabaha kadar uyuyor artık ne zaman kalkarsa sabah 5 le 7 arası mama veriyorum bidaha 10da kahvaltı yaptırıyorum

16. 2 Kasım 2008
  17. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    oğlum geceleri 2 saatte bir kalkıyor emmeye, biberon kesinlikle emmiyor o yüzden biberon maması veremiyorum geceleri 8 de kalkıyor beni emiyor 9 a doğru yataktan çıkıyoruz 9.30-10 arası kahvaltısını veriyorum,pekmez,peynir,yumurta sarısı,ceviz,3 tane bebe bisküvisi bunlaı ıhlamurla ıslatıyorum ve en son bebelec 8 tahıllı mama var ondan 1 tatlı kaşığı katıp yediriyorum.

18. 4 Kasım 2008
  19. sanesni

sanesni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu ara benim kızımda sürekli ateşleniyor hatta dünden bu yana hem mızmız hem ateşli 38 in üstüne pek çıkmadı ama genede hırpalıyor kızımı dişten şüpheleniyorum ama eminde değilim sizinkiler nasıl? nerdeyse 5. aya kadar geceleri hiç uyanmıyordu hatta akşam 8 yatıyor sabah 8 de gözünü açıyordu ama artık benimkide gece sık sık uyanıyor. 1 ay öncesaine kadarda sabahları yatakta doyurup benimle oynarken uyuya kalıyordu tekrar uyanıyor oynuyor uyuyordu biz nerdeyse öğlene kadar yatıyorduk ama şimdi hepsi bitti :KK43: daha babamız işe gitmeden açıyor gözünü ve ısrarla yataktan kalkmak istiyor yani saltanat bitti...