doğum yapmış olanlara... giyim hakkında...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve streetpit tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : streetpit
  1. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim merak ettiğim birşey var:normal doğum yaptıktan sonra hastaneden çıkarken yanınıza ne tarz kıyafetler aldınız?ben yaza doğuracağım için karar veremedim yanıma nasıl bir kıyafet alacağım konusunda??bebek artık çıkmış olacağı için karnınız gidiyor mu yoksa bir süre daha hamile giysileri mi giyiliyor yani beli geniş olanlar var ya yoksa normal eskiden giydiğim kotlarım olur mu doğumdan sonra?bir de emzirmek için nasıl hangi marka iç çamaşırları var?bu konuda bilenler yardımcı olursa sevinirim....şimdiden teşekkürler...

2. 4 Mart 2008
  3. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım doğumdan sonra hamilelikten önceki bedeninin 1 beden büyüğünü getir dediler.

Emzirme içinde ten sütyeni var emzirme sütyeni ben aldım şuan kullanıyorum şuan ööle rahatki hemde dikişsiz bide toparladı göğüslerimi inşallah emzirirkende rahat olur.

4. 4 Mart 2008
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadara aldın canım tenin sütyenini,ben uyduruk bir markanınkini görmüştüm bana pahalı gelmişti 35 ytl

6. 4 Mart 2008
  7. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım indirimden aldım 25 ytl ye do-re-mi mağazasından:)) Süper yani internette falan var 36 dan başlıyo ama 36ya değer bence.

8. 4 Mart 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben sezeryan oldum ve pjama takımlarımla cıktım hastaneden
    bende nbb nin emzirme sutyenını aldım ve hıc kullanıslı degıl tavsıye etmm yanı ben rahat edemedim gene sız bılırsınız
    bence rahat olman ıcın hastane ıcın esofman al yanına daha rahat olur canım

10. 4 Mart 2008
  11. streetpit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bütün markaların var mı emzirme sütyeni?

12. 4 Mart 2008
  13. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben sezaryanla yaptım dogumumu!karnım oyle hemen inmedi hatta 1 aylık bebişim hala inmedi kalıcak dıye göbişim çok korkuyorum !eşofman tarzı bişey çok kullanışlı bence!emzirme sütyenlerimide do-re-mi magazasından aldım memnunum fiyatta dısarıya gore uygundu!boynerden almıştım yarı yarıyaydı yanı!insallah yardımcı olabılmışimdir canım şimdiden hayırlı dogumlar!

14. 5 Mart 2008
  15. ZEYNEPKERIM

ZEYNEPKERIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    ben doguma hamıle kıyafetlerımle gıtmıstım sonra gecelık gıydım hatane cıkısına kadar bencede en uygunu bu... cıkarken de hastaneye gıttıgımdekı hamıle kıyafetımle cıktım. bence ozel bırseye gerek yok dogumdan 3-4 ay sonra da esım bana kıyafetler almıstı onları en fazla 3 ay gıyebıldım 7. aydan sonra bırden zayıfladım 20 kg almıstım dogumda 1 sene sonra 23 kg verdım kıyafet olarak hıcbısey alma bence.. ıc camasırlarımda oylece kaldı bır tane buyuk beden emzırme sutyenı, bır tane de buyuk beden normal sutyen yeterlı... Allah kurtarsın canım.

16. 5 Mart 2008
  17. streetpit

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar teşekkür ederim hepinize..çok sağolun iyi dilekleriniz için de..

18. 5 Mart 2008
  19. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba Canimmm
    Bence Hastahane çikişinda Normal Kiyafet Giymeee.sonuçta Her Iki Durumdada Dikişin Falan Olacak..bence En Uygunu Eşoftman Takimi Veya Güzel şik Bir Pijama Takiminin üzerine Sabahlik Giyerek Hastahaneden çikmam Olacak.nasil Olsa Eve özel Arabayla Döneceksin O Yüzden Rahat Bişeyler Giy Canim.