Doğum Yapmış Üçüz Anneleri Haydi Buraya

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve aynurxoxz tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

30 Ekim 2009
    Konu Sahibi : aynurxoxz
  1. aynurxoxz

aynurxoxz yaşama sevincim3 melegim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar üçüz anneleri burada buluşalım diye sayfa açmıştım orada hamilelerimiz çogaldı buradada bebekleriimizle ilgili problemleri falan konuşuruz yani hamişler doğum dan sonraki yeriniz burası malum 3 taneyle 1 tane büyütmek aynı şey değil o yüzden birbirimizi bir biz anlarız birbirimize faydalı bilgiler tavsiyeler veririz :lepi:bekliyorum haydiiiiii

bakın size oğluşlarımla birde foto koyayımyerimseniben[​IMG]

Son düzenleme: 30 Ekim 2009
  2. 30 Ekim 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kız aynurrrrrrrrrrr..................dıger topıge gelemıyon buıde yenımı actın kız.................cok ıyı yaptın..........ama gırmıyolarkı yogunluktan..............cok tatlılar yaaaaaaaaa sen mısın o fıstıksın kız masallah.................hadı topla herkesı

4. 31 Ekim 2009
  5. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
  6. 31 Ekim 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    :nazar:

maşalllahh diyorum ağzım açık kaldı...

3 bebekle bir yere tek başına böyle arabalarlaa çıktığımı hayal ettim birden beni aşar dedim:) ama harika bir duygudur sanırım 3 üz yada 2iz annesi olmak çok özeniyorum ben..:Saruboceq:

8. 31 Ekim 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    darısı sırayla bıze ınş..............sıra sımdı papatyada.......................

10. 31 Ekim 2009
  11. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    aynur maşallah bizimkilerde böyle büyüsünler artık bizde dışarı çıkar gezerizzz üçüz annesi olmak çok güzelmiş hele birde tipine bakıp senmi doğurdun der gibi bakmaları daha komik oluyorr :)))
    aynur bunları senmi doğurdun :))))
    ben şimdi bebişlerime bakıyorum bunlar nasıl sığmış diyorum

12. 31 Ekim 2009
  13. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    topik hayırlı olsun :icecream:

14. 31 Ekim 2009
  15. aynurxoxz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızlar valla görmedim aynı topikten başka olduğunu..benim amacım doğum yapmış bebişlerini kucagına almış üçüz annelerle sorunlarını paylaşmak daha önceki arkadaşlar (tuba,mehlika,pitos)bunlar ve dahası bebeklerini gelişimlerini merak ediyorum ama her zaman giremediğim için sayfaları tek tek aramam gerekiyor bizler artık direk buraya gireriz sizlerde hamilleler diğer tarafta konuşuursunuz hamilelikle ilgili sorunlarınızı.. daha iyi olur

evet nil haklısın banada şaşkın şaşkın bakıyorlar ee bende boy 1.54 olunca pek yakıştıramıyorlar..sende doğum yapmışsın canım hayırlı olsun.

kızlar bu arada çarşıya eşimle çıkmıştık ayoll tek başıma 2 arabayı nasıl sürerim

16. 31 Ekim 2009
  17. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynurcum eline sağlık burdan rahat olur sahi ya insanların soru sormasından bana fenalık geliyor ama özellikle hastahanede aaaa bunlar üçüzmü yokj kardeşim beşiz ikisi evde töbeee töbee yaaa ve nice saçma sorularr
    aynurcum bebişlerim 2 kg doğan oğlum 2800 civarı kızım 3 liko 1510 gr doğmuştu diğer oğlum 1970 gr doğdu şimdi 3600 2 aylık oldu kuzular
    senin kuzular çok şeker maşallah koca adam olmuşlar kıss sende sahiden hiç üçüz anası gibi durmuyon he lise talebesi gibisin maşallah

18. 31 Ekim 2009
  19. aynurxoxz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım

valla bizde çarşıdayken çocuk arabalarını ikiliyi eşim tekide ben kullanıyorum allahtan insanlar ikiz zannediyor '' aaaa ikizlere baak'' falan diyorlar üçüz oldugunu anlayanlar daha b,ir hayret ediyor ben genellikle ayrı ayrı giydiriyorum göze baytmasınlar diye.ama insanlarada hak vermek lazım benim olmasa başkasında olsa bende merak ederdim kesin, zira kendim bile inanmış değilim bu duruma:))

benimde en sinir oldugum şey sorular: yok yürüyorlarmı ,aynı saattemi yatıyorlar,aynı zamandamı ağlıyorlar,şöylemi ,böylemi hadi samimi olanları geç yanına gelen tanımadıgın insanlar bile gelip soruyor.sanane beee kardeşimmm allah,allah..