Doğum Yaptığınız hastene ve doktorunuz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ccalikusu tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

5 Mart 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selaların engüzeli ile a.s.
    Arkadaşlar merhaba:teytey: ...
    27 haftalık hamileyim aslında şuanda bulunduğum hastane ve doktorumdan memnunum ama hastane fiyatları biraz yüksek:1no2: eğer önerebileceğiniz doktor yada hastene var ise ne olur yazın paylaşın benimle.:1hug:.. Kesinlikle normal doğum yapmak istiyorum :KK46:. bazı hastane ve doktorlar para tuzağı içine giriyorlar ben çocuğum ve kendim için tabiikide sağlıklı olanı istiyorum:KK46: cevaplarınızı bekliyorumm :teytey:

Selam ve Dua ile

2. 5 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bursada olsan bir kaç yer tavsiye edebilirdim ama istanbulu bilmiyorum ben burda acıbadem e gidiyorum ama o da pahalı umarım gönlünce bir yer bulursun.

4. 5 Mart 2008
  5. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende bursadayım özel konur tıp merkezine gidiyorum istanbulda ablam var o özel levente gidiyor memnun şimdilik birde türkiye hastanesini tavsiye ederim ordan oda okmeydanında

6. 5 Mart 2008
  7. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben istanbul ümraniye ıhlamurkuyuda ikamet ediyorum hisar hastanesine gidiyorum memnunum aslında doktorumdanda hastanedende ama fiyatları çok yüksek normal doğum 3600 sezeryan 4600 ssk %40 ını karşılıyor ben normal doğum yapmak istiyorum ama oldu ya bir aksaklık filan Allah korusun sezeryan olmam gerekli olursa çok para

8. 5 Mart 2008
  9. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    pahalıymış cidden.. araştırmaktan zarar gelmez bi kaç yer araştır derim ben :KK66:

10. 5 Mart 2008
  11. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm acıbademe git bursadaki çok iyi ama istanbuldakileri bilmiyorum belki beğenirsin hemşireleri fln çok iyi hem aynı para belki daha da azdır ben burda yani bursada eğer normal olursa 3000 vericem sezeryan da 4500 galiba ssklı.

12. 5 Mart 2008
  13. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben 9sene önce ümraniye atlas hastanesinde doğum yapmıştım çok memnun kalmıştım.2. çocuğu istiyoruz umarım hamile kalırım.atlas hastanesiyle görüştüm sezeryan 500 normal 300 müş.gene orda doğum yapmak istiyorum.aranızda orda doğum yapan varmı yakın zamanda?

14. 6 Mart 2008
  15. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben de 6.5 aylık hamileyim.ümraniyede oturuyorum.şimdi hisar a gidiyorum ama doğumu başka bir yerde yapacağım.hisar çok pahalı.atlas ı düşünüyorum.henüz orayı görmedim.eşimle bir gün gidip gezicez.nasıl bir yer merak ediyorum.fiyatı çok uygunmuş.:teytey:

16. 6 Mart 2008
  17. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım bende doğumu başka bir yerde yapcam gibi görünüyor kadıköyfe ferihan laçin hastanesi ve doktoru gül hanımı çok iyi diyorlar ama ben yinede gidip bir hastaneye de doktorada bakcam eşim askerde ablamla giderim herhalde

18. 7 Mart 2008
  19. didemsu

didemsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aa aşkolsun tatlım
    beraber gideriz:)