doğum yaptım

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve Biricik tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    minik oğluma nihayet kavuştum.:teytey:bu öyle bir duygu ki kelimeler yetmez anlatmaya:dance:allahım isteyen herkese nasip etsin:KK46:tüm hamişlerin darısı başınaŞeniz

2. 11 Mart 2008
  3. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doğum hikayemi de anlatayım. hani demiştim ya nişanım geldi diye. o gece sancılandım. saat 02.00 de her 6 dakikada bir sancım gelmeye başladı. doktorumu aradım . hastaneye gidip nst ye bağlanmamı istedi. hemşireler beni nst ye bağladılar. ilk gittiğimde sancım 70 lere kadar çıkıyordu ama sadece 1 cm lik açılmam vardı. sabaha kadar bekleyeceğimizi söylediler yani 10 cm lik açılmam olana kadar. sabaha kadar sancı çektim. sabah doktorum geldi ve açılmanın olmadığını bebeğimin bir türlü kanala girmediğini söyledi. bir an önce sezeryanla alalım bebeği riske atmayalım dedi. 08.03.2008 de saat 09. 45 te apar topar ameliyathaneye alındım. ameliyat masasında genel anestezimi epidural mi diye karar vermemi istediler bir cesaret epidural dedim. aslında çok korkuyordum ama doktorlar beni öyle rahatlattılar ki . masa ya yatar yatmaz 5 dakika içinde oğlumu gördüm. doğar doğmaz ağlayacağına öksürüyordu. o kadar tatlıydı ki. tam 3.500 kg 52 cm doğdu. aynı bana benziyor.a.s. hemşireler giydirir giydirmez yanıma getirip öpüp koklattılar. mükemmeldi ya:dance:bu kadar bekledikten sonra ona kavuşmak:KK46:darısı sizlerin başına....dün hastaneden taburcu oldum. bugün evdeyim ve hemen ayaklandım. epidurali herkese tavsiye edrim. çok rahat gerçekten.

4. 11 Mart 2008
  5. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    kaç gündür nasıl merakta kaldık , Allah ' a şükür hayırlı güzel haberlerini aldık. Allah analı babalı büyütsün . Canım Benim evledınla beraber ömrünüz boyunca mutlu huzurlu günler görürsünüz İnşallah ... Darısı bizlere olsun ... Minik meleğini minicik minicik öpüyorum ...

6. 11 Mart 2008
  7. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun canımmmm allahım saglıklı hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat kılsın allahım minik kuşunu sana bagıslasınn :teytey:

8. 11 Mart 2008
  9. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayilisiyla Anali Babali Büyütmek Nasip Etsin Allahimm Sana Arkadaşimm Darisi Bizim Başimiza Adi Nee Bebeişininn Canim

10. 11 Mart 2008
  11. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Anali Babali Büyütmek Nasip Etsin Canimm Darisi Başimiza Adini Ne Bebeişinin Canim

12. 11 Mart 2008
  13. joen

joen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün her zaman sağlık sıhatli olur inş

14. 11 Mart 2008
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Gözün aydın canım
    Allah analı babalı büyütsün işalllah :1hug:
    darısı tüm bebek isteynların başına

16. 11 Mart 2008
  17. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun bebeğine uzun ve güzel bir ömür diliyorum biz hala doğuramadık bıraktığın gibiyiz

18. 11 Mart 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gecmis olsun allah Anali Babali Buyutsun insallah ....